Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki tesz kekszet a baba...

Aki tesz kekszet a baba gyümölcsébe, miért teszi?

Figyelt kérdés
2014. jan. 25. 19:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
51%
Én azért tettem, hogy bevezessem a glutént.
2014. jan. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Egy-egy alkalom emiatt oké, de aki szinte mindig, nem sajnálja, hogy nem önmagában adja a gyümölcsöt?
2014. jan. 25. 19:20
 3/18 anonim ***** válasza:
51%

A kettőnek semmi köze nincs egymáshoz.

Azért, mert kap a gyerkőc kekszet, attól még ott a friss gyümölcs is, ami nem mesterséges összetevőkből álló bébiétel.

Ha nem akarsz mindennap gyümölcshöz rakni, akkor add neki csak úgy magában a kekszet uzsonnára.

2014. jan. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Dehogy nincs köze egymáshoz: a gyümölcsnek önmagában egész más íze van, mint keksszel ízesítve, édesítve, más az állaga is stb. Éppen ezért kérdezem.


Nem arról van szó, hogy miért ad vki kekszet a babájának, hanem arról, hogy miért nem a natur gyümölcsöt - így érthető, remélem.

2014. jan. 25. 19:26
 5/18 anonim ***** válasza:
59%
Nem mindegy neked, hogy ki miert adja igy??? Komolyan nem ertem, nincs mas problemad? Orulj neki es ne foglalkozz masokkal.
2014. jan. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
72%
Nálunk volt ilyen is, olyan is. Volt natúr gyümölcs is és volt gyümölcs keksszel is. Amúgy, ha valaki kekszet tesz bele, azzal picit laktatóbbá is teszi. Míg ha csak szimplán gyümölcsöt eszik, akkor utána hamarabb megéhezik.
2014. jan. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
81%
Én a babámnak szoktam adni minden verzióban. Kap gyümölcsöt magában, keksszel, gabonával és kekszet is kap magában. Csak érdekességképpen írom le, hogy én cukorbeteg vagyok és gyümölcsöt csak úgy szabad ennem, hogy eszek hozzá valamit, ami lassítja a felszívódását, leginkább kekszet. Korábban én is azt gondoltam, hogy a gyümölcs csak magában egészséges, de megtanultam, hogy magában nagyon gyorsan emeli a vércukrot, ami utána gyorsan le is esik. Tehát van előnye is egy jó minőségű keksznek a gyümölcs mellé.
2014. jan. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Első 19.28-as, látom, neked nem sikerült fölfognod... Ha nem tudsz értelmesen válaszolni, hanyagold!


Többiek, köszi az eddigieket.

2014. jan. 25. 19:35
 9/18 Jégtánc ***** válasza:
81%
Gyermekeim kapnak natúr gyümölcsöt is,kekszet még glutén bevezetésénél tettem bele.
2014. jan. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
86%
Azért,mert laktatóbb,de ez nem azt jelenti,hogy önmagában nem kapna gyümölcsöt,pl túrót is kevered a gyümölccsel vagy a joghurtot.
2014. jan. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!