Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » DM-es bio kölespelyhet rakhato...

DM-es bio kölespelyhet rakhatok 11 hós baba gyümölcsébe?

Figyelt kérdés
7 gabonás pelyhet sajnos nem kaptam:(
2010. júl. 9. 21:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze! Már egy jó ideje rakhatsz.
2010. júl. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Persze! a köles nagyon egészséges, már sokkal hamarabb, a rizzsel és a kukoricával egy időben adható (mármint a pelyhekkel).
2010. júl. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is 11 hós a lányom, de már 10 hónaposan tömte magába :)

Én nem pépesítek neki, van 8 foga, meg tud rágni szinte mindent!

Csak bátran! :)

2010. júl. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Akkor adom neki bátran:)

Igaz ez le van darálva, mert eléggé apró, de az én fiamnak csak nemrég jött ki az első 4 foga és még most tanul rágni:)

2010. júl. 9. 22:15
 5/8 anonim ***** válasza:
Most,hogy már foga is van,próbálhatjátok a kölesgolyót is!Igazi csodaszer:)2-3 szem elég,hogy előkészítsem a szükséges dolgokat,de sírás mégsincs!:)
2010. júl. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az utolsó hozzászólóval kezet rázok :D

Én is így szoktam ügyeskedni ;)

2010. júl. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti vagyok-köszi a kézrázást!Képzeljétek el,hogy biciklizni is szoktunk úgy /amikor otthon marad a cumi/,hogy ha kezdődik mögöttem a nyügi,hátranyújtok két szemet,s jön a nyugi:)

Volt már,hogy JancsiJuliska módjára vezettek haza minket a golyóbisok,ugyanis 1et sorra elejtett:)

2010. júl. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is így szoktam amúgy, de nem tart tovább egy szem fél percnél. Ezért jobb a keksz, vagy valami nagyobb, pl. a piskóta, azt sokáig tudja nyammogni. Amúgy én meg bio tönkölybúzát szoktam venni, az nem golyó, hanem "kuki" formája van.
2010. júl. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!