Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki tesz kekszet a baba...

Aki tesz kekszet a baba gyümölcsébe, miért teszi?

Figyelt kérdés
2014. jan. 25. 19:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
78%

Kekszet sosem, ellenben mindig zabpehellyel keverem a gyümölcsöt, vagy/és joghurttal.

Azért, mert ez így egy komplett étkezés, csak a gyümölccsel nem lakna jól, magában joghurttal a zabpehely meg nem olyan finom.

2014. jan. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
70%
Én azért tettem, hogy bevezessem a glutént. 150-180 gramm gyümölcsbe tettem egy fél háztartási kekszet, nem sokat módosított az ízén. Amióta már be van vezetve, pl. kapott már kiflicsücsköt, megint magában adom a gyümölcsöt.
2014. jan. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
56%
Hogy bevezessem a glutént, aztán pedig, hogy laktatóbb legyen. Mondjuk egy banánpépbe nem tettem kekszet, mert az amúgy is laktató. De mondjuk az alma picit savas is,úgy gondoltam, hogy nem bántja annyira a pocakját. Vagy valami ilyesmi. :)
2014. jan. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
56%
én is azért hogy laktatóbb legyen... és tudod milyen finom ?:D kóstold meg egyszer... én volt hogy csináltam magamnak is egy adagot "desszertnek" :D
2014. jan. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
pontozzál csak le midnenkit biztos élvezetes
2014. jan. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Én is adom minden variációban, van, hogy csak gyümölcs, van, hogy keksszel, van, hogy gabonával...mindenhogy szereti.:)

Eleinte én is a glutén miatt adtam, mostanában meg a dúsítás miatt, mert a sima gyümivel alig 1-2 órát bírna ki.

Ha nem megy a friss gyümölcs mennyiségének rovására szerintem nem baj, ha minden nap is kapja. Szerintem egészségesebb, mintha korán kapná a tejszeleteket, túró rudi, meg a régi "jól bevált" nyalánkságok, amik feleslegesek szerintem 1 éves kor alatt.

2014. jan. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

23.28-as, hogy lehet valaki ilyen rosszindulatú - ráadásul alaptalanul.


Többi válaszolónak köszi a magyarázatot, érdekességet, tanácsot, ötletet :)

2014. jan. 26. 19:17
 18/18 anonim ***** válasza:
érdekes módon mindenki le van pontozva aki leírta,hogy miért ad mellé kekszet,ezért gondoltam biztosan te voltál
2014. jan. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!