Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet a 3 hós kislányom?

Mi lehet a 3 hós kislányom?

Figyelt kérdés

Napok óta estére mindig nyügös lessz. Csak kézben van el,ha lerakni sír nagyon. Nagyon eszi a kezét és borzasztóan nyáladzik,ma pl a 3. Ruhát adom rá.

Elöszőr a fokára gondoltam de nem lenne korai? Az inyén nem nagyon érzek semmit. 3 hós és egy hetes.


2014. jan. 25. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:
ebben a korban indul be a fogzás, még akkor is, ha nem lehet látni semmit. A foggyökerek el kezdtek mocorogni és az bántja. Adj neki rágókát, enyhíti neki a fájdalmat.
2014. jan. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
MInd a 4 gyereknek 3 hónaposan jött ki az elsö foga.
2014. jan. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát akkor mégiscsak a fog a ludas.

Köszönöm a válaszokat.

3 hónaposan!?? Aranyosak lehettek :) a szopi utána is ment? (már ha szoptattál őket)

2014. jan. 25. 20:01
 4/6 anonim ***** válasza:
Babám most 12 hetes és kb két hete ugyan ezeket csinálja mint a te kislányod. Doktornője mondta,hogy a fogacskái lesznek. Nekünk főleg evés után csinálja. Olyan édes mikor cuppogtatja kis kezecskéit :)
2014. jan. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
IGen, utána szoptattam tovább. Az egyetlen, amit csinálatam, hogy ha elkezdett harapni, azonnal letettem pár percre - és egy nap alatt megtanulta, hogy ne harapjon.
2014. jan. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kicsivel 4 honapos kora utan 2 foga volt a lanyunknak, o is akkor kezdte ezt.
2014. jan. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!