Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meg voltál elégedve a fogadott...

Meg voltál elégedve a fogadott dokiddal? Megérte? Mennyit kért? Őt választanád megint?

Figyelt kérdés
2014. jan. 28. 12:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nagyon meg voltam vele elégedve, és a szülésnővel is. Másodszorra is velük fogok szülni. A szülésznőm meg hihetetlen biztonságérzettel tölt el. Az orvosom szerint is nagyon empatikus és érti a dolgát (anno ő ajánlotta).

Nem mondott árat, hogy mennyit kér, én úgy hallottam, hogy a vizsgálati díj tízszeresét illik adni.

2014. jan. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
elsőnél nem, másodiknál igen. őt választanám, 100at adtunk és a vizsgálatokon 10eket
2014. jan. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
47%

Meg voltam vele elégedve. Csípem a stílusát, az a laza de mégis alapos fajta doki. Úgy vizsgált mindig, hogy meg sem éreztem. 3 napot voltam benn, ebből kétszer bejött, megkérdezte hogy vagyunk, megnézte a babát.

Nincs fix tarifája, 40-et adtunk 3 éve, annyi maradt egy hirtelen kiadás után. 7 ezer volt nála egy vizsgálat, de az utolsó időkben, mikor csak a kórházban találkoztunk, soha nem kért vagy fogadott el pénzt. Bármikor hívhatom.

Nekem nem azért kell a fogadott doki, hogy tudjam, hogy normálisan fognak hozzám szólni, hanem hogy tudjam hogy jó kezekben vagyok, egy jó orvosnál. És nem utolsó sorban, egy idegen orvosnál nem tudom magam elengedni, úgy meg nem könnyű szülni. Még a lábam is remeg másnál. Szóval nekem kell hogy ismerjem azt, aki a lábam között matat. Addig nem szülök amíg nem tudom megfizetni a társaságát.

2014. jan. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!