Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj ha kint alszik ilyen...

Baj ha kint alszik ilyen időben a teraszon a baba?

Figyelt kérdés
6 hónapos és amióta ki lehet vinni azóta kint alszik egy nap egyszer.Ha kint -5 van akkor neki a teraszon olyan 2-3 fok van(a babyőr mutatja)
2014. jan. 28. 15:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Dehogy baj, sőt egészséges. Az én fiam 3-4 hósan -10 -20 fokban is órákat aludt kint elszeparálva.
2014. jan. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baj. 7 hónapos kisfiammal minden délután sétálok 2 órát, közben alszik. Tehát ő is kint van.
2014. jan. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Finnországban -15ben is kint altatják. ..
2014. jan. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor jó mert én is így gondolom csak van egy-két értetlen ismerősöm aki mínuszba ki sem viszi a gyereket!Én 2 hetes kora óta kiviszem,valamelyik nap is 3 órát aludt kint.Köszi a válaszokat
2014. jan. 28. 21:50
 5/8 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy ilyenkor mennyi ruha van rajta?
2014. jan. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Vastag harisnya,hosszú újjú body,2 hosszú újjú felső + bundazsák és be van takarva két jó meleg pléddel.Amikor behozom és levetkőztetem akkor mindíg jó meleg mindene ezért nem gondolom hogy fázna.Meg ha fázna akkor valószínűleg nem aludna 2 óra hosszákat.Vagy rosszul gondolom?
2014. jan. 29. 10:30
 7/8 anonim válasza:
Nálunk is ilyen van, egyszer legalább kint alszik, fél óra-órát, aztán behozom kicipzárazom és még alszik 20 percet kb. Szerintem egyszer ki lehet vinni, meg az arcát kend be bepanthen vagy sudo krémmel, az védi kicsit a hidegtől (védőnő tanácsolta).
2014. jan. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én nem tudom kicipzárazni mert hason alszik mindíg,így a kis arca sincs kint nagyon.3 hónapja minden nap megyünk a kutyukkal sétálni az erdőbe és ő a kenguruba nagyon élvezi.Sétálunk egy 20percet és hazafele a kocsiba már alszik is.Itthon átteszem csak a babakocsiba,észre sem veszi sokszor.Még soha nem volt beteg!!(kopp-kopp)
2014. jan. 29. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!