Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ruhácskák kellnek egy...

Milyen ruhácskák kellnek egy juniusi babának?

Figyelt kérdés
Milyen méretböl mennyi? Mekkora? Az elsö 3 hónapra? Első baba, kislány :)
2014. jan. 29. 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Én júliusba szültem. Vettem 50-es méretet is, mert nem tudtam mekkora lesz a babám. 55cm volt. :)

Sapka 56-62

Cipőcske

Bodyk én rengeteget vettem mindenből. 10-15 elég. 56-62-es

Mi vettünk nadrágot, rengeteget hordta/hordja.

Rugdalózóból szintén egy 10db 56-62. Vettünk pulcsikat, kardigánt, kb mindent, amit lehetett kapni :) a fele nem volt rajta.

Jó babavárást :)

2014. jan. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mikor lesz jó rá a 19/20-as kiscipö? olyan fél évesen?
2014. jan. 29. 16:01
 3/7 anonim ***** válasza:

Azt nem tudod előre, az én fiamra 1 évesen volt jó ez a méret, most 3 évesen 26 lába van.


Nem mindegy, hogy június végi, vagy eleji. Mindenből vékony, leginkább csak rövid kell, néhány hosszú is a hűvösebb napokra. Body, rugi az amiből célszerűbb többet venni, hogy ne kelljen mindig mosni, de ebből sem kell 10-20 db, leginkább olyan 7-10 között, hogy legyen váltás. Legtöbb ruhapelusból kell, 12-15 célszerű, mert az sűrűn koszolódik.

2014. jan. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Cipőcske méreteket sajnos nem tudok, h&m-be vettünk neki ilyen kis puha cipőcskét, de a zokni is elég. Nyáron egyébként egy bodyba volt és abban is aludt az első pár hétben, mivel 32-37fok volt.

Volt olyan nap, hogy 3-4 body is kakis lett :)

2014. jan. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Június közepén született a lányom, 20 fokban, 2 nap múlva 33 fok volt és egy bodyban volt már a kórházban is. Lutri.

Mi vettünk: rövid ujjú bodyt, rugdalózót többfélét: hosszú ujjú pamutot, 1-2 vékonyabb plüsst, ujjatlan bodykat, napozókat, vékony ujjatlan hálózsákot, kiszoknit, pamut lábfejes nadrágot, pamutkardigánt, kiszoknit. Volt leggings+felső+kardigán szettünk nyár végére, több szett póló+pamut kantáros nadrág (3/4 szárú is). Kb ezeket találtam, ahogy visszakerestem.

19-es cipőt jelenleg 19 hónaposan hord. A fiam 1 évesen hordott akkorát.

2014. jan. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Június 13-án született. 15 db body, 15 db rugi, 15 db napozó.

2 kardigán, 2 sapka.

2 hétig kánikula volt, addig a bodykat, és a napozókat hordta, utánna a rugikat, mert hűvös lett.

Kell neki hosszú ujjú, rővidujjú, meleg, és hideg időre való ruha.

Ha èrdekel írj privit, eladók a napozók, kantáros kisgatyák a fiamról:)

2014. jan. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A lányom is június 13-i :) (5.vagyok)
2014. jan. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!