Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Autósülésben vagy mózeskosárba...

Autósülésben vagy mózeskosárban (autóba beköthető) hoznátok haza a babátokat?

Figyelt kérdés
2014. jan. 29. 17:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Bébihordóban. Én úgy tudom, hogy nálunk nincs engedélyezve autóba a mózeskosár, de lehet, hogy tévedek.
2014. jan. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Ilyen babakocsim van,amihez autóba beköthető mózeskosár van:

[link]

2014. jan. 29. 17:31
 3/18 anonim ***** válasza:

Ezek szerint a babakocsihoz nincsen hordozó (mint a képen), csak mózes?

Ha mózesbe rakod, akkor egy nagy fékezésnél összecsúszik benne a baba szerintem. :/

2014. jan. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
hordozóban.
2014. jan. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Mi baba hordozót használunk a kocsiban, abban is hoztuk haza. Mózes használható autóban ha abban 5 pontos biztonsági őv rendszer van plusz külön mózes bekötő őv rendszer is kell a kocsiba. Én főleg azért nem szeretem a mózest autóba használni (mienk is beköthető) mert nagyon sok helyet foglal, és senki nem tud már hátra ülni. Bekötni is két oldalról kell így ezért sem lehet mellé ülni.
2014. jan. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Mózesban hoztuk és most is abban fogjuk. Abban is beköthető a gyerek mint a hordozóban, csak ebben legalább fekszik, nem csúszik sehova.
2014. jan. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Mármint a meózesbe kell 5 pontos őv (ami fékezés esetén is a mózesben tartja a babát és nem csúszik sehova) , és az autóba plusz őv rendszer kell a mózeshez.
2014. jan. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Isofixes bebihordozoban. Nekunk is bekotheto a mozes,de az isofix miatt stabilabb es biztonsagosabb a hordozo.
2014. jan. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ha rendes hordozód van és benne van a bébi szűkítő, beállítod rendesen az övet, akkor abban se csúszkál sehová a gyerek. Legalábbis az enyémek nem csúszkáltak sose.
2014. jan. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Autósülés és mózes is van a babakocsimhoz. Holnap kipróbáljuk,hogy fér el az autóban meg utánakérdezek a szülészeten,hogy ott mit preferálnak :)
2014. jan. 29. 18:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!