Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hogy beszéltek magatokról...

Ti hogy beszéltek magatokról és a babáról a babának?

Figyelt kérdés

Pl. anya felhúzza Pistike zokniját

anya felhúzza a zoknidat

felhúzom a zoknidat


2014. jan. 29. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Felhúzom a zoknidat/anya felhúzza a zoknidat, de 90%-ban az első.
2014. jan. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
27%

Lehet,hogy hülyének fognak nézni egyesek, de én mindenhez kicsinyítőképzőt használok. 2,5 hónapos babához szerintem ez illik. Mikor már úgymondértelmesebb lesz akkor elhagyom ezeket.

pl. felhúzom zoknicskádat bogárkám (szeretem becézniés neki is tetszik, de sokszor szólítom a nevén is, hogy aztis szokja)

2014. jan. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
20%

Soha nem beszélek magamról E/3-ban.


Úgy mondom, h. Felhúzom a zoknidat.

Gügyögni sem szabad a kisbabáknak, nem csak amiatt, mert idétlen, hanem mert később tanul meg normálisan beszélni emiatt.

2014. jan. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is gügyögtem, mint sokan mások és másfél évesen gyönyörűen beszélt, nem hiszem, hogy emiatt baja lenne, mindenki úgy csinálja, ahogy jónak látja és akarja, nem de?


Szoktam neki mondani, hogy anya felhúzza a zoknidat, de erről próbálok leszokni, sajnos elég sokat használom. Inkább azt mondom, hogy felhúzom a zoknidat.


Az első variációt, amit írtál, sosem használom, nem jön a számra.

2014. jan. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Felhúzom a zoknidat
2014. jan. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!