Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » LÁNYOK! Ti milyen esetekben...

LÁNYOK! Ti milyen esetekben nem küldötök magatokról képet egy srácnak, akivel már hónapok óta beszéltek a neten?

Figyelt kérdés
Azért, mert nem úgy néztek ki, ahogy leírtátok? Szégyellitek magatokat? Vagy nem is lányok vagytok valójában csak szívattátok a srácot?
2013. nov. 27. 12:28
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Akkor, ha nem szeretném, hogy az illető rám csorgassa a nyálát ...
2013. nov. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
1:es szó sincs ilyenről. Itt már az a tét, hogy egyáltalán lány-e az illető. Segítenél?
2013. nov. 27. 12:31
 3/24 anonim ***** válasza:
96%
Esetleg parázik, hogy nem fog neked tetszeni!?
2013. nov. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Fényképet bárkiről küldhet, beszéljetek Skype-on, kérd meg hogy kapcsolja be a kamerát is.
2013. nov. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Akkor nem küldenék:

- ha ő sem küld (szeretem, ha a fiú küld először)

- ha tudom, hogy nem akarok vele találkozni (bár akkor nem beszélgetnék vele hónapokig)

2013. nov. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Képzeljétek ráadásul azt is bejátszotta 1 hete, hogy mit szólnék ha nem is olyan lenne igazából mint ahogy leírta magát? Csinosnak írta le magát előtte. Én nem válaszoltam egy fél napig erre semmit és akkor írta, hogy de olyan, mint amit legelőször leírt, csak milyen érdekes, ha kövér lenne meg stb akkor már nem is akarnák vele beszélni...ezt hónapok után sütötte el. Mit szóltok?
2013. nov. 27. 12:38
 7/24 anonim válasza:
Hát....lehet akkor kicsit másabb mint leírta! De mond meg neki,hogy mivel már ismered nem a külső a lényeg! Csak nagyon szeretnéd már látni is legalább egy képen,hogy kivel beszélgetsz!
2013. nov. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy küldjön már egy nyamvadt képet magáról és ne kéresse magát és terelje a szót állandóan. Látni szeretnéd és kész.
2013. nov. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy tényleg a kép nem elég! Azt is bárhonnan letöltheti. Az is lehet, hogy egy 50 éves mamival levelezel vagy egy pasival. Bármi lehet. Ha nem hajlandó Skype-olni, nagyon gyorsan lelépnék! Telis tele van a net világa csalókkal! és amúgy is 99%, hogy máshogy néz ki, mint aki Neked bejön, sajnos.
2013. nov. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Felmerült már a skype lehetősége is, de aztán elfeledi. Nekem az a fura, hogy jó esetben nem is kéne kérnem, mert ennél jobb fej embernek is nehéz lenne lennem, amit eddig tapasztalt velem. Hihetetlen, hogy semmi sem elég. Szerintetek ma akkor adjak ultimátumot, hogy vagy skypeolunk vagy mehet a fenébe?
2013. nov. 27. 13:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!