Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most kezdtük a hozzátáplálást...

Most kezdtük a hozzátáplálást és fáj a pocakja 4 hónapos babámnak. Mivel enyhíthetném a hasfájását?

Figyelt kérdés
2009. dec. 5. 18:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Infacol, angolvíz vagy Espumisan csepp.
2009. dec. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
56%
:( ..hogy abba hagyod a hozzá táplálást.
2009. dec. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Hát igen. Egy 4 hónapos gyerek gyomra még nem bírja a hozzátáplálást. Szoptasd, ne etesd hülyeségekkel.
2009. dec. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Egyetértek, várj még pár hetet, esetleg míg be nem tölti a 6.hónapot.
2009. dec. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Látod?! Ezért nem kell ilyen hamar elkezdeni! Szinte még a tejet is alig szokta meg,máris egyéb dolgokkal van terhelve a gyomra!
2009. dec. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Sajnos szoptatni nem tudok.Már 3 hetes kora óta tápszeres.Tejallergiája van ezért gyógytápszert eszünk.Sajnos az elmúlt egy hónapban semmit sem hízott.Tápszer nem tudok cserélni,mert a piacon kapható összes gyógytápszert kipróbáltuk és csak ettől nincs allergiája.De most már sajnos ezt sem akarja elfogadni ezért javasolta a gasztroenterológus,hogy kezdjük el a hozzátáplálást.

De mint a kérdésben is írtam fáj a pocakja tőle.Ezért kérdeztem amit kérdeztem.

Ha tehetném nem kezdtem volna el még én sem.De sajnos nálunk nem olyan egyszerű,hogy cicit be és ott a tejcsi fél éves koráig.

Köszönöm az eddigi válaszokat.

2009. dec. 10. 09:27
 7/15 anonim ***** válasza:
Az espumisan csepp biztosan jó lesz, meg adj neki mást enni. Nem tudom eddig mit kapott, de próbálkozz mást adni, hátha attól nem fog fájni a pocakja. Gondolom próbáltátok a 4 hónaposaknak való babaételeket, abból is van sokféle, hátha valamelyik bejön. Drukkolok, hogy elmúljon! Jó babázást!
2009. dec. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Espumisant használunk sokat enyhít.Eddig csak a Hipp bébiételt próbáltuk,kipróbálok más márkát is.Eléggé el vagyok keseredve amiért nem hízik a kicsilány:(
2009. dec. 10. 09:37
 9/15 anonim ***** válasza:

Nagyon szomorú, hogy a szoptató anyukák egy része infó hiányában is nekiugranak a korán hozzátápláló anyukáknak. Én is megkaptam ezt anno - pedig örökbefogadóként nem sok esélyem volt szoptatni - amikor tettem fel itt kérdést. Higgyétek el, nagyon tud fájni, hogy az ember a legjobbat akarja a csemetének, mégsem tudja megadni! Az elveket mi is ismerjük! :-(

Kérdésre válaszolva. Próbáld megkeresni, mi az, amitől nem fáj. Én házilag készítem a baba ételét, így volt kezdetben. A krumpli, alma a legsemlegesebb. Nálunk ezek mentek először. Ha semmi nem segít, 3-4 napra álljatok vissza a tápszerre, szüneteltesd a próbálkozást. Mi 4,5 hónaposan kezdtük, és nem volt gond.

8 hónapos anyukája

2009. dec. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

8.50 vagyok, nem estem neki a kérdezőnek, csak nem volt elég infó. Most hogy megvannak a részletek, így más " a gyerek fekvése".

Próbálj ki másik bébiételt, vagy másik gyümölcsöt, adj neki kevesebbet többször.

2009. dec. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!