Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Nektek mennyire ment...

Anyukák! Nektek mennyire ment nehezen a párkeresés kisbabával, kisgyerekkel?

Figyelt kérdés
Mennyi idős volt a pici, amikor szétmentetek a párotokkal vagy férjetekkel és mennyi időbe telt, amíg újra lett komoly kapcsolatotok?
2013. dec. 29. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
12 hetes terhes voltam, amikor lelepett es 8 eves volt a gyerek, amikor ujra be mertem valalni egy kapcsolatot.
2013. dec. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én azt látom a környeztemben hogy aki akar az talál hamar. Persze csak ha lelkileg kész van rá az ember. Egyik barátnöm kb 3 hónapo után már együtt volt az uj párjával az elsö társkeresös randiból szerelem lett. Van olyan rokonom aki 3 gyerekkel maradt egyedül mert meghalt a felesége (betegség után igy volt idejük felkészülni elbucsuzni és a felesége ragaszkodott is ehhez hogy ne maradjon egyedül) ö is kb fél év után talált uj társat. Szerintem ez igazán rajtad mulik majd. De tény hogy valamennyivel nehezebb mint gyerek nélkül. de nekem van olyan független barátnöm aki csak hülyéket talál és nem vele van a gond.... Évek óta szenved a rövid a kapcsolatokkal, tehát nem mindig igaz hogy hátrány a gyerek mint akit irtam barátnöm ugye pár hónapon belül talált miután elhagyta a férje ja azt kihagytam hogy 2 éves a fia.
2013. dec. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem ment nehezen, igazából első próbálkozáskor (társkereső)sikerült párt találnom. Akkor voltam 35 éves (gyerekeim: 14 éves a lányom, ikerfiaim 6 évesek).

Azóta 8 éve együtt vagyunk, 7 éve házasok, 5 éves a közös fiunk.

2013. dec. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3 hónapos volt a babám, már 9 hónapja külön mentünk, nem találtam még párt, éppen internetes társkeresőn keresgélek...


Neked mekkora volt a picid és Te mennyi ideje vagy egyedül?

2013. dec. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi ugyan együtt vagyunk, de nem tudom meddig. Én azt tudom, ha külön válnak az útjaink, én nem szeretnék újra párt találni. Időtöltésnek ok, de soha többet nem költöznék össze senkivel. Valahogy mindig úgy éltem az életemet, hogy ha nem lesz mellettem senki, akkor is mindenünk meglegyen. Én nem akarok senkitől függeni sem érzelmileg sem anyagilag. Szerintem sokaknak jobb lenne így, mint belevágni mindenáron. Én tutira egyedül nevelném a fiamat és már most is úgy gondolom, hogy a férjem nélkül könnyebb lenne.
2013. dec. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!