Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3,5 hetes babánk 5-6 órát...

3,5 hetes babánk 5-6 órát alszik 2 etetés között. Ez rendben van így?

Figyelt kérdés

80-90%-ban tápszeres baba. Már nem sárga (orvos látta). Ha eszik kb 100 ml eszik szopival együtt. 4 kg körül van a súlya. (3850 g-mal született, 3510-zel jöttünk haza, 2 hetesen 3780 g volt).

Babus jól van, nem nyűgös. Nincs szívem felébresztgetni. Tapasztalt anyukák véleményére vagyok kíváncsi. Oké ez így?

(Szétnyílt a császársebem, ezért baba nélkül vissza kellett mennem egy hétre a kh-ba, úgyhogy már ez a kicsi szopi is haladás.)



2014. febr. 2. 13:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nem sárga, akkor teljesen rendben van. Az én fiam is ennyit aludt, emellett sokat evett :)
2014. febr. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem, nem sárga. Kicsit az volt első héten, de elmúlt. Gyönyörű rózsaszínű :) Doki meg védőnő is látta. A héten is volt védőnéni. Akkor még összevissza evett 2-4 óránként, de már napok óta ez a 4-6 óra a standard.
2014. febr. 2. 14:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha éhes akkor úgyis felébred. :) nyugi
2014. febr. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Majd valt, ha eljon az ideje. Az en lanyom kb. hat hetes koraig 4x tiz percet volt ebren egy nap, akkor evett 150 ml tapszert, mosolygott picit, es csendben elaludt, az ejjelekt is ataludta. Utana tobbet volt mar ebren, de most, ket evesen is alszik delben is harom orat. En akkor, pici koraban nagyon aggodtam, a ferjem orvos, vele vizsgaltattam szegenyemet, kutya baja nem volt termeszetesen. Most is bekes, nyugis, bar mar magyon huncut ket eves. Szerintem ilyen temperamentuma van.
2014. febr. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ha nem sárga és nem megy az éjszaka rovására(tehát hogy éjjel meg fent pörg)akkor nem baj ha ennyit alszik!Ráadásul most valami front van amitől az én 3,5 és 1 évesem is átdurmolta a hétvégét!

Jó babázást a szopival meg kitartás!

Ezen az oldalon nézz utánna 1-2 tejszaporító tanácsnak sokat találsz és még lehet több tejed is!

2014. febr. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekunk is mondtak h ebresztgessem, de nem lehetett, a korhazban sem tudtak, sarga volt o is, de ha nem kelt fol...:) aztan mar most 23.00-5.00-ig alszik 2 cici kiszopizasatol es 100ml tapszertol. Volt olyan, hogy 22.00-6.40-ig...

Nekem most kezd egyre tobbszor szopizni es 3 orankent ebred. :)

Ha éhes, ugyis felebred. Nekunk 2. Baba. December 15.-en szuletett.

2014. febr. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, megnyugtattatok.

#5 neked külön köszi a tejszaporítós tippeket, meg fogom nézni, hátha van vmi új

#6 az első héten a sárgaság miatt az én Babusom is nagyon aluszékony volt, nem lehetett felébreszteni, volt, h a védőnő se tudta - de ez elmúlt. Most simán felébred már ha kiveszem a kiságyból, mire tisztába rakom. De inkább hagyom akkor aludni. :)

2014. febr. 2. 21:06
 8/8 anonim ***** válasza:

Én kislányom is sokat alszik, ő ráadásul már átaluszza az éjszakát, pénteken lesz 4 hónapos.

Éjjel is ezt csinálja?

2014. febr. 3. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!