Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miben altatnátok 3-4 hós...

Miben altatnátok 3-4 hós babát nyaraláson?

Figyelt kérdés
Utazóágyunk van, de nem emelhető magasságú, abba nem szeretném tenni. Vannak ilyen pop up utazóágyak de azt mire kellene tenni? ágyra? Esetleg a babakocsi mózese is elég nagy? Alhat abban? Vagy vegyek emelhető utazóágyat?
2014. febr. 4. 13:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Simán az utazóágyban. Az kényelmes, biztonságos és elég nagy, te pedig le tudsz hozzá hajolni.
2014. febr. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
3 hónapossal voltunk nyaralni. 1 hétig utazóágyban aludt, a nem emelhető magasságúban. Semmi probléma nem volt vele, úgy aludt mint a bunda. Nem zavarta hogy nem olyan a fekhely, mint az otthoni.
2014. febr. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Utazóágyban. Miért kell emelhető?
2014. febr. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igen,nagy,de annyira lent van, az első fiamnál tapasztaltam,hogy nagyon rossz volt kivenni/betenni
2014. febr. 4. 13:36
 5/8 anonim ***** válasza:
Mózesbe biztos nem tenném, az kicsi ahhoz, hogy benne aludjon sokáig. Megnéztem ezt a pop up ágyat, hát én sok értelmét nem látom. Ágyra biztos nem tenném, mert leborulhat, ha a földre teszed meg ugyanúgy hajolni kell. Én egy nyaralásért nem vennék másik utazóágyat, de ha Te ragaszkodsz hozzá, akkor inkább vegyél egy emelhetőt. 3. vagyok.
2014. febr. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
a pop up-ot én is furcsállom... :/
2014. febr. 4. 13:44
 7/8 anonim ***** válasza:
utazóágyban altattuk nyaralás alatt, szerintem simán ki lehet bírni, hogy mélyebb
2014. febr. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
8 hós volt a lányom, de simán aludt utazóágyban. Mobilházban voltunk, így napközben szépen kitettük az árnyékba az utazóágat, és egy kis bodyban volt, ott játszott, aludt, stb.. Imádta...
2014. febr. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!