Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hogyan altatnátok a 4hós...

Ti hogyan altatnátok a 4hós babátokat a benti fürdőben?

Figyelt kérdés
hétvégén megyünk strandra de rossz lesz az idő és attól függetlenül szeretnénk menni de csak a fedettbe mehetünk.hogyan altassam a babám mert ott elég nagy a zaj és mit vigyek min aludjon?babakocsit lehet bevinni?
2012. júl. 21. 08:58
 1/9 kíváncsicska ***** válasza:

Ha bementek a vízbe és aktívak vagytok akkor Ő is kifárad,és mindenféle altatás nélkül elalszik.Mi 3/4 órát voltunk bent egy alkalommal utána megitattam és mire kifogyott a cumisüveg szinte el is aludt.Zaj ide zaj oda :)

a babakocsit meg kérdezd meg hogy bevihetitek-e.

2012. júl. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nálunk be lehet vinni a babakocsit. De sokszor láttam hasonló kicsi babákat a műanyag pihenő ágyon aludni.
2012. júl. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Esetleg vigyél hordozót és abban aludjon.
2012. júl. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egy 4 hónapos baba olyan szinten kifárad max. 1 óra pancsizásban, hogy altatni sem kell :)) Akkor kezdtük a babaúszást, ami 30 perc volt, de volt utána alvás rendesen. Hidd el nem fogja zavarni a zaj, ki fog dőlni. Tényleg megitatod, és mire a végére ér, bealszik. Nálunk is be lehet vinni babakocsit.
2012. júl. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 M. Bernadett ***** válasza:
38%

Én egy 4 hónapos babát a vízbe nem vinnék be,.. még egy felnőtt is sok fertőzést kaphat medencében, nemhogy egy gyenge immunrendszerű kisbaba...

De a kérdésre a válasz, egy ennyi idős babát nem nagyon kell hogy még a zaj zavarja, így simán elalszik bárhol... babakocsit sajnos nem minden fedett helyre lehet vinni, de hordozót szerintem bevihetsz...abban alhat is, nekem nem egyszer aludt abban a fiam, igaz autóban...

2012. júl. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 M. Bernadett ***** válasza:
30%
Még egy dolog: nekem a gyerekorvos azon ki volt akadva, amikor a tiszta otthoni ruhába vittük a gyereket mérésre, és nem terítettünk textilpelenkát a ruhánkra, ahova a gyereket raktuk (pedig tiszta és vasalt is volt). Szóval egy olyan vízbe bele rakni egy 4 hónapos babát, ahol sokan a fütykösüket, nunájukat áztatják, ki tudja milyen fertőzéssel...meg ezen kívül sokan menstruáció alatt tampon használata mellett is fürdenek...ilyen vízbe berakni egy gyereket...szerintem nagyon nagy gáz...láttam én is kisbabát fürdetni már olyan vízben, ahol az öreg mammerek és papperek ücsörögtek és nagyon nem abba a vízbe valónak láttam a gyereket...Persze nem vagyok olyan ember, hogy midentől óvjam a gyerekemet...de hát a klóros víz sem túl jó a kicsi bőrének...és maga a tudat, mennyi minden van abban a vízben...egy 4 hós babának nem hiába kell a feje és a kicsi teste alatt is lennie kivasalt, mosott textilpelenkának..
2012. júl. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szoboszlón van pihenő szoba , nagy és színes matracokkal . Ajánlom nektek is.
2012. júl. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha szokott még aludni rajtad, akkor nincs nehéz dolgod. Lefekszel a nyugágyra és pihentek mindketten :) A zaj nem fogja zavarni.
2012. júl. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
voltunk szoboszlón de rossz idő volt igy bent-re mentünk.de ment a pancsi is és az alvás is :) nagyon jó volt.
2012. júl. 26. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!