Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hónapos kisfiúnak keresztsz...

15 hónapos kisfiúnak keresztszülőként mit vennétek karácsonyi ajándékba? Mi érdekli őket ebben a korban?

Figyelt kérdés
Nem gondolok nagy értékű dologra.
2009. dec. 6. 23:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Olyat, amit később is értékel, pl. fotóalbum, emlékkönyv babáknak..., családfa.

Plussz valamit, aminek most is tud örülni, pl. játék (építőkocka, kisautó, ...), mesecd, mesedvd, mesekönyv.

2009. dec. 7. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Gondolom a szülőknek is meglepit szeretnél... :)

Az én 15 hós kisfiam amikkel mostanában nagyon szeret játszani: hinta, tologatós, húzogatós játékok (mint madzagra kötött autó, teknőc, csattogós madárka, stb.), mindenféle autó, építőkocka (leginkább szétszedni), labda, sátor (bújócskázni imád), a zenélős játékokat és most kezdett el a lábbal hajtós motorja iránt érdeklődni, valamint ráül mindenre lovagolni (hátunkra, óriás plüss majomra, a kutyánkra :)).

Ő ezeket az ajándékokat kapja karira:

[link]

[link]

2009. dec. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én lányom a keresztszülőktől ugráló csacsit kap. Kérdezd meg a szülőket, mire van szükség, meg nehogy összevásároljon valaki másik családtaggal ugyanazt.
2009. dec. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

tényleg érdemes elosztani, hogy ki milyen játékot vásárol. Az én keresztfiam majdnem két dömpert kapott karácsonyra, de végül én a kukásautó mellett döntöttem. Májusba lesz 2 éves, szerintem akkorra triciklit kap, vagy valami vízi csúszdás dolgot.

De szerintem jó a nagyobb darabos legó(dupló), fakocka, szerszámos játék, püfölhető játékok.

2010. jan. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!