Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha én beoltatom magam, akkor...

Ha én beoltatom magam, akkor a babám tejen keresztül védett lesz, ha át megy az ellenanyag amit termel a szervezetem?

Figyelt kérdés
2009. dec. 7. 08:32
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
32%
Én erősen kétlem.
2009. dec. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
55%
Átmegy.
2009. dec. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
A mi doktornénink szerint is átmegy.
2009. dec. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
55%
ÁNTSZ és dokik szerint átmegy az ellenanyag. De már az is jobb, ha 70-80%-ban biztosan te nem adod át neki! Mindent megteszek a babámért!!!
2009. dec. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
átmegy az általad termelt ellenanyag. ezért fontos a szoptatás, mert a pici baba minden ellenanyagot megkap, amit az anya akkoriban termel, amikor szoptatja!!
2009. dec. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
55%
Végre az utolsó okosan válaszolt! Annyi itt az "okoskodó" ember. Ezért nem jövök ide többet! Franc se kíváncsi erre a sok idióta válaszadóra, aki azt hiszi tud jó tanácsot adni, közben meg IQ20. Pedig fontos kérdései vannak sok anyukának...Sorry az offért.
2009. dec. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Új influenza oltás és szoptatás


Szoptatás ideje alatt a védőoltás beadható, sőt a 12 hónap alatti csecsemők védelmére a környezetükben élők beoltása javasolt. A védőoltás után az anyai szervezet által termelt ellenanyagok bejutnak a csecsemő szervezetébe is az anyatejen keresztül, így a baba is védettebbé válik a fertőzéssel szemben.

[link]

2009. dec. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Én 3 nappal a szülés előtt oltattam be magam. A dokim szerint a placentán nem ment át az ellenanyag, vagy csak nagyon kis mértékben, de az anyatejjel átmegy, az tuti.
2009. dec. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Átmegy, passzív védelmet kap, de ez nem olyan mitha be lenne ő is oltva, de több a semminél.
2009. dec. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
22 órás. Pont rád gondoltam, mikor ezeket írtam.IQ20.:))) Sajnálom, hogy esténként unatkozol, kívánom, hogy legyen jobb elfoglaltságod, ha van melletted pl. egy férj!:))) Szegénykém....Ne törd magad a válasszal, nem nézem meg!:)))Inkább a kérdésre szorítkozz legközelebb!
2009. dec. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!