Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyennek tartjátok a Suttogó...

Milyennek tartjátok a Suttogó mindent megold-Alvásról, evésről, viselkedésről szóló részét? Milyen a könyv? Én abszolút nem ismerem a Suttogót!

Figyelt kérdés
2009. dec. 7. 10:36
 1/4 anonim ***** válasza:
24%

Én elolvastam, nekem tetszik, vannak benne jó tanácsok. Azelőtt teljesen analfabéta voltam a csecsemőkhöz, így sikerült egy kicsit jobban megérteni a működésüket.

A Suttogó egy kicsit szigorúnak tűnhet, de gondolom, később meghozza a gyümölcsét, amikor is nem nő a fejünkre a gyerek. Azért van benne (szerintem) egy-két túlzás, pl. hogy 9 hónapos korban el lehet kezdeni szobatisztaságra nevelni - ezt nem tudom, hogy gondolja...

Könnyed, mesélős a stílusa, hamar el tudod olvasni, valahol még szórakoztató is.

2009. dec. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
26%

Hát igen szerintem katona családoknál biztos beválik...

Olyan lehet mint az aludj jól gyermekem...

Ne ringasd

Ne dédelgesd

Ne altasd cicin( nem is muszáj szoptatnod Sőt....)

És a gyerek rájön éveK MÚLTÁN HOGY, NEM SZÁMITHAT RÁD!!!!

2009. dec. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk semmi nem jött be ebből a könyvből. Bár nem is volt szivem otthagyni a kiágyban a kisfiamat, amikor éjjel felébredt és sírt. Én inkább felkelek hozzá, hisz kire számíthatna, ha nem rám az édasanyjára, amikor felébred és egyedül van? Esetleg fáj valamije, vagy egyszerűen csak arra vágyik, hogy megöleljem és kedvenc énekét dúdoljam neki, amíg vissza nem alszik?
2009. dec. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
54%

Mi ugyanazt a könyvet olvastuk? Világosan le van írva, hogy síró gyereket még 5 percre se hagyjunk magára. Nem a babát magára hagyva sírni hagyós a módszere, de tényleg nem javasolja a cicin altatást. Azért, ha ebbe jobban belegondolunk, nem hülyeség. Itt is sokszor teszik fel a kérdés, hogyan szoktassam le a cicin elalvásról a X hónapos babámat. Én sem hittem benne, aztán 6 hónapos volt, amikor elegem lett az éjjeli evésekből, kipróbáltam, és láss csodát, reggelig aludt. Szóval a lényeg a napirendre szoktatás és hogy önállóan tanuljon meg aludni. Amit a szoptatásról ír, az sem a mai trend. Teljesen elfogadja a tápszeres táplálást, de az USA-ban nem is maradhatnak otthon az anyukák 3 évig. Kb. 3 éves korig foglalkozik a gyerekekkel.

Nem rossz olvasmány, nekem sok tanács bejött, de van amivel nem foglalkozom.

2009. dec. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!