Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj, ha a kislányom nem előre...

Baj, ha a kislányom nem előre nyújtott egyenes lábakkal ül?

Figyelt kérdés

1 éves a kislányom, nem ültettem soha, viszont legtöbbször úgy ül le, hogy az egyik lába elől nyújtva van, a másik hátul behajlítva. Kb 'Z' ülésben. Már két embertől is hallottam, hogy ez nem jó, mindig korrigáljam: a hátsó lábát húzzam előre mert nem tesz jót a csípőjének, illetve a másik vélemény szerint valami rövidebb - talán egy ín - a lábában, és ezért ül így.

Szerintetek?

Egyébként szokott hagyományosan is ülni, de így a legtöbbször, mondjuk mindig váltott lábbal.


2014. febr. 5. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Sok gyerek ül úgy, ahogy a tiéd, az én 1 éves fiam is. Ez jobban kíméli a gerincüket. Hallottam, hogyha egyik lába sincs nyújtva, hanem mindkettő hátra behajlítva, az nem jó a térdnek, de a Z ülésről nem hallottam ilyet.
2014. febr. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én sem gondolnám károsnak, mivel ő maga csinálja.

Köszi a választ!

2014. febr. 5. 21:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Én 14 hónapos fiam alig ül "normálisan" előre nyújtott lábakkal.Legtöbbször behajlított lábbal ül a saját lábán,sarka a popsija alatt.Én sem ültettem soha,csak mikor már tudott,ezt ő alakította így ki...nem hinném hogy baj lenne.
2014. febr. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!