Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mitől van, hogy a kislányom...

Mitől van, hogy a kislányom göndör haja most 5 éves korára majdnem egyenes lett?

Figyelt kérdés
2013. febr. 5. 10:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kiskorban ez természetes. Öcsémnek is göndör volt a haja, de egy alapos hajvágás után teljesen egyenes lett, pedig olyan szép volt a fürtökkel. Húgomnak pedig kb 5 évesen kezdett egy-két tincs göndörödni. Ilyenkor még annyit változnak a gyerekek...
2013. febr. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálam is ez volt a helyzet. Göndör hajú baba voltam, az első osztályos képen pedig teljesen egyenes volt a hajam. De érdekes. hogy mióta megnövesztettem, jó hullámos.
2013. febr. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem felnőtt koromra lett göndör, gyerekkoromban egyenes volt. Azt mondják ezt a hormonok befolyásolják, de mitől változhat vajon egy gyerek hormonháztartása? Mert nem a szoptatás után lett egyenes, hanem úgy mostanra szép fokozatosan.
2013. febr. 5. 14:19
 4/6 anonim ***** válasza:

Hormonváltozás szerintem bármikor lehet. Kisgyermekkorban nem tudom, de ha a menstruáció megjön, vagy épp klimax jön, ezek mind erős változások. És akkor vannak még azok, amiket észre sem veszünk.

Mondjuk én nem hallottam, hogy hormonváltozás okozhatja, de soem lehet tudni.

2013. febr. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hormon?? de az öröklődik? mert nekem kiskoromban nem volt göndör, 14 évesen levágattam, utána elkezdtem megnöveszteni, göndör nőtt. apukámnak is csak felnőtt korára lett göndör, és egy ismerősöm, akit felnőttként, göndörként ismertem meg, szintén egyenes hajú volt kiskorában. s ő is vágatott, s aztán göndörödött be.
2014. jan. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem babakoromban ovis koromban gondor hajam volt amikor iskolaba kezdtem jarni hullamos lett most 7.-es vagyok es egy honapja vagattam le a hatkozepem ala ero felig gondor felig hullamos hajamat(ami fokozatos volt) es most vallig er de nem fokozatos es most egyenes..:( es nemtudom hogyha megno akkor vissza jon a hullam es a gondor?? :c
2014. dec. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!