Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9-10 hós babával mennyit...

9-10 hós babával mennyit vagytok levegőn most a ködös, nyálkás időben?

Figyelt kérdés
2009. dec. 7. 10:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Napi 2xfél órát megyünk ki(posta,vásárlás) ha ilyen az idő mint ma. Ha csak simán hideg van, akkor 2x1-1,5órát. Panelban nem sok mindent lehet kezdeni...és kell a friss levegő mindkettőnknek :o)
2009. dec. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi csak jó időben megyünk ki.. Ha ilyen kaka idő van, akkor felöltözve a nyitott ablakból nézelődünk naponta 2-3-szor tíz perceket.... (a jó időt úgy értem, hogy lehet hideg is, csak száraz legyen.. esőben, ködben nem szeretek én se kimenni).
2009. dec. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hány fok van nálatok,mibe van babátok bennt és miben altatjátok éjszaka?
2009. dec. 7. 10:55
 4/7 anonim ***** válasza:
25,26fok van bent.Trikos badiban és egy vékony pamut rugiban alszik.Takarot mindig lerugja,leforogja,hajnal tájt kicsit hüvösebb van.
2009. dec. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

2. vagyok. Nálunk napközben 22-22,5 fok van (cirkónk van, mi állítjuk be a hőmérsékletet). Rövid újju body, harisnyanadrág és egy vékony pulcsi van még rajta. Vagy hosszú újju body, nadrág és egy újjatlan vékony mellényke.


Este 21-22 fokban alszunk. Rövid újjú body, rajta hosszú újjú egybepizsama, lábas... Plusz egy pehelypaplan (ami jó meleg).

2009. dec. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
első vagyok. Nappal 23-24fok van, hosszúujjú body,nadrág,zokni és cipő van rajta, éjjel 20-21fok van és hosszúujjú rugiban+ hálózsákban alszik. Takarót nem szereti és a meleget sem :o) Rajtam több ruha van mint rajta :o)
2009. dec. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nálunk is 24-25 fok van Nappal hosszúbody, zokni, naci, poló, éjjel lábatlan rugi és takaró.
2009. dec. 7. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!