Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szabálytalan menzesz?

Szabálytalan menzesz?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem feltétlenül ide tartozik a téma de ez legalább egy működő topic.

Már egy hónapja egyik vírusos megbetegedésből esek a másikba, jelenleg is beteg vagyok. Az első egy hányás, hasmenés járvány szerű volt, utána hangszálgyulladás miatt napokig nem volt hangom, most pedig nagyon meg vagyok fázva, magas lázzal. Elvileg tegnap kellett volna megjönnie. Gyógyszert nem szedtem, csak lázcsillapítót. A kérdés az, hogy a folyamatos betegeskedés miatt csúszhat vagy kimaradhat a menzesz?


2014. febr. 7. 09:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Igen, a betegség ilyen módon lehet rá hatással.

De ha valaki egyáltalán nem beteg, semmilyen problémája nincs, akkor is előfordul, hogy késik pár napot vagy akár ki is marad. A nők nem gépek, hogy mindig minden hónapban ugyanakkor, ugyanúgy menstruáljanak.

De ha élsz nemi életet, netán próbálkoztok is babával, természetesen akár terhesség miatt is kimaradhat, érdemes tesztet csinálni.

2014. febr. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!