Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket tud 2 éves csemetétek?...

Miket tud 2 éves csemetétek? (gondolok itt mondókákra, számok, színek, szobatisztaság, beszédre)

Figyelt kérdés
2014. febr. 8. 17:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

9es vagyok. Szerintem ezen ne kapd fel a vizet. Az én lányom másfél éves mérésen volt 7900 gramm, nekünk ez okozott akkor fejtörést és alig vártam, hogy megtanuljon nyuszibicózni, de az Istennek nem akarta, nem haladtunk sehová. Csomó mást hamarabb tudott a kortársainál, 9 hónaposan több mint 15 szót használt érthetően, viszont 14 hónaposan indult el.


Nem csodagyerekség, van amiben jobbak a gyerekek más kortársuknál, van amiben rosszabbak. Ez így van jól.

2014. febr. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
7. vagyok. Kicsit félreérthetően fogalmaztam úgy tűnik. Én gondoltam eddig az én kislányomról hogy szuper gyerkőc (első baba a szűkebb ismeretségi körömben), aztán most kiderült hogy vannak sokkal ügyesebb babák nála, és azon esett le az állam igazán hogy látom a sajátomon hogy mennyire messze van még attól h mondókákat mondjon, más gyerkőcök meg simán többet is tudnak. Szóval nem akartam senkit megbántani :) Ám meg igaz hogy egyik baba ebben jobb, a másik abban :)
2014. febr. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem a 6#os válasza volt bántó nem a többieké,de látom már le is vagyok pontozva ehhez ugyanúgy csak gratulálni tudok...
2014. febr. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!