Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Náthás a 8 hónapos fiam, de...

Náthás a 8 hónapos fiam, de nem igazán tudom szívni az orrát, mert úgy ordít, nem bírom lefogni, hogy csináljam, hogy ne legyen ilyen szenvedés az a néhány másodperc?

Figyelt kérdés
2009. dec. 8. 11:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Porszívóval csinálod?

Én úgy szoktam, hogy az ölembe veszem, a lábam közé teszem a lábait, a jobb keze a hátam mögött, a bal kezét meg fogom. 17 hós. Elég nehéz egyedül csinálni.

Még úgy lehet, hogy lefekteted a hátára és egy takaróval leszorítod a kezeit. Kicsit becsavarod a takaróba.

2009. dec. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egy barátnöm ajánlása után én mindig így csinálom:

Ülj le terpesz ülésbe,fektesd a hátára a babád ugy,hogy a feje legyen hozzád közelebb,vagyis ott legyen ahonnan "kibujt" :-) a kezeit tedd a combod alá,a lábaival ha kapálodzik talán nem olyan nagy baj,de ha mégis zavarna akkor kérj meg valakit,pl apát hogy fogja meg,és így szabad a két kezed lehet porszívózni az orrát.A fejét nem tudja elfordítani mert a két combod között van,és finoman tartja,a kezeivel sem tud így hadonászni,ellenkezni mert ugye a combod alatt van.

Mióta így csinálom,pillanatok alatt végzünk,nincs sírás,esetleg egy pici,na de előtte mindig üvöltött.Tökéletesen ki tudom szívatni ebben a pózban,előtte meg csak nagyjából sikerült.

Próbáld ki remélem érthetően írtam le.

10 hós fiam van,már nagyon rég ez a módszerünk,és mikor látja hogy készítem elő az orrszívót és porszívót,jön hozzám,és nem fél.

Sok sikert!Remélem tudtam segíteni.

2009. dec. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem porszívóval,hanem Pesztonka orrszívóval csinálom,de egy kínszenvedés. második válaszoló nagyon jónak tűnik a módszer,köszönöm szépen, megpróbálom. remélem sikerrel járunk.
2009. dec. 8. 11:44
 4/8 anonim ***** válasza:
Vegyel porszivos orrszivot, nem draga es nagyon jo!Nem akartam en sem, mert eleg morbidnak tunik, de hidd el ez legjobb megoldas, s 2 mp s pik-pakk megvan oldva a problema.Az en kislanyom rendesen tartotta az orrat, hogy szivassuk, mert olyan megkonnyebules volt neki es semmi kinzas nincs benne.
2009. dec. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

vegyél porszívós orrszívót! 1800 ft vettünk most a gyógyszertárba. de a pesztronka az nem jött be nekünk.

HA egyedül vagyok a következő képen csinálom.

Egy plédet vagy egy takarót leterítek az ágyra és ráteszem a fiamat, majd egy egyik sarkát ráhajtom, úgy hogy a keze a teste mellett legyen, majd a másik felét. így nem tud a kezével hadonászni.

nekem ez vált be a legjobban!

porszívóssal tényleg rövidebb ideig kell szívni, és hatásosabb!

2009. dec. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem van mindkettő de a porszívós tényleg jobb. Igaz egyedül ezzel is nehéz, de így csak néhány másodperc. Hátára fektetem az ölemben, a jobb keze megy a hátamhoz, a bal kezét lefogom az én bal kezemmel, a fejét pegid odaszorítom oldalról a cicmhez így viszonlag erősen meg tudom fogni és jöhet a dimbítás...
2009. dec. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia 2. vagyok,hogy ment?Bevalt a modszer?
2009. dec. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
igen,köszönöm a segítséget. a sírás nem maradt el,de legalább sikerült. Sajnos még az elején tartunk a náthának.de fogok venni porszívós orrszívót azt hiszem,ez nem nagyon szív.
2009. dec. 8. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!