Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, Ti mikor vállaltátok...

Anyukák, Ti mikor vállaltátok be a 2. babát? Könnyű döntés volt? Nem féltetek, hogy nehéz lesz? Anyagiakkal hogyan álltatok /álltok?

Figyelt kérdés
2014. febr. 10. 16:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Most két éves a lányunk, ha a fentiek is úgy akarják, kb. 4 év múlva szeretnénk tesót. Nem anyagiak miatt, hanem mert így látjuk jónak.
2014. febr. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Már 2 éves kora óta tervben volt a tesó, de mivel az anyagiak nagyon rosszak voltak, nem vágtunk bele. Ennek ellenére szeptemberben teherbe estem védekezés mellett, akkor múlt a fiam 3. ami szerencse, hogy a páromnak lett egy jó munkahelye, igaz így csak hvégente van itthon. Eszünkben nem lett volna elvetetni, váratlanul ért, de örültünk neki.
2014. febr. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
20 hónap lesz köztük, mi így terveztük.
2014. febr. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A kisfiam 3 éves, 3 hónap múlva jön a 2 húgi.

Terveztük , de csak egyet, nem gondoltam volna hogy kettő lesz de nagyon örülünk nekik.


Szerencsére anyagilag nagyon jól állunk szóval így mertük bevállalni.

2014. febr. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Másfél éves volt a fiam, amikor úgy döntöttünk, jöhet a tesó. Fél év kellett, hogy összejöjjön. Most három hetes a baba, márciusban lesz három a kisfiam.

A döntés könnyű volt, mert mind a ketten úgy éreztük a férjemmel, jó lenne újra babázni.

Kicsit tartottam tőle, hogy milyen lesz két gyerekkel, de eddig jól vesszük az akadályokat. A nagyobbik fiacskám okos, ügyes, szobatiszta, sok mindent meg lehet vele beszélni, állandóan segíteni akar a pici körül. :)

Anyagilag jól állunk, nem élünk luxusban, de telik mindenre, a két gyerek egyformán megkap mindent, ami szükséges.

2014. febr. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5 éves lesz a kisfiam pénteken. Jövőre tervezzük a kistesó projektet. Az anyagiak most nem jók arra, hogy biztonsággal betudjunk vállalni még egy babát. Meg azért is várunk még, mert ha kisfiam sulis lesz megoldott az elvitele, hazahozatal, itthon vagyok tudok neki segíteni. Meg még én sem állok készen, meg a kisfiam is nagyon anyás még, bár lehet az is marad.
2014. febr. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

2 éves volt a fiam amikor úgy gondoltuk jöhetne a tesó mert nem akartunk túl nagy különbséget!Sztem ahogy kigondoltuk már terhes is lettem,így 2 év 9 hónap van a tesók között!

Életem legjobb döntése volt!Most 1 éves a kicsi és imádják egymást!

Anyagiak jók,nem élünk luxusban de van két házunk,két autónk és nincs hitelünk!

2014. febr. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kisfiunk 3 éves lesz,elképzeléseink szerint legkésőbb 4,5 éves korában érkezik a tesó,ha persze minden úgy alakul.Nem csak az anyagiak miatt amúgy sem akarjuk elsietni.
2014. febr. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!