Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ezt hogy hívják és hol lehet...

Ezt hogy hívják és hol lehet megvenni? (lsd lent)

Figyelt kérdés

[link]

Szerintetek hasznos v. inkább árt a baba mozgásfejlődésének? Jópofa dolognak tűnik.


2009. dec. 8. 14:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

[link]

azt nem tudom, h milyen, mert a fiamnak nem volt.

2009. dec. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiamnak jumperoo-ja volt, az is hasonló, csak ott egy szerkezetbe van beleültetve a baba, és a szerkezethez magához vannak rögzítve a rugók, amik az ugrálót tartják. (Tehát nem kell felakasztani.) Körbe is tud benne forogni a baba, és körben mindenütt játékok vannak.


Mi 5 hónapos kortól használtuk, teljesen ártalmatlan, a fiam nem lett görbe lábú, nem sérült a gerince, ellenben csupa izom, és ma már utól se érem, ha szalad! :)

2009. dec. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

rugóshinta


Újként 10000 Ft felett van, de ha olcsón akarod megúszni, akkor a Teszveszen vagy a Vaterán nézd meg. Bár az használt, de felébe sem kerül.

2009. dec. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nekünk volt ilyen (ajándékba kaptuk)... és bár problémát nem okozott, de így utólag nem mondanám, hogy kifejezetten jót tesz a kicsinek. Hiszen a babák ebben a korban nem arra hivatottak, hogy ugráljanak. Hirtelen érheti a babát nagyobb nyomás, amikor földet ér a lába, mint ami természetesen lenne. Megkérdőjelezném, hogy jót tesz-e a lábacskáknak (boka, ízületek, stb.) a hirtelen nagy nyomás, a szokatlan mozgás.

Viszont nagy buli a gyerekeknek. Jól elvannak benne. Az én kislányom is nagyon szerette, olykor alig lehetett kiszedni belőle. Hogy mi a neve, azt nem tudom, mivel használtan kaptuk, a nevét pedig akkoriban nem is kérdeztem.

2009. dec. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

8 hós kicsi anyukája, szakmámra nézve konduktor vagyok.

A véleményem az, hogy a mozgásfejlődést nem szabad siettetni. Nem kell olyan helyzetbe hozni egy egészséges babót, amibe egyedül még nem tud kerülni. Szóval ha ennek az eszköznek az lenne a célja, hogy megtanítsa a gyerkőcöt arra, hogyan terhelje a lábacskáit, akkor elébe megy a természetes érésnek. Ez persze egyes esetekben kárt is okozhat.

De abban biztos vagyok, hogy az én fiacskám is fantasztikusan élvezné. Szóval ha csak játéknak vennéd, hajrá!

2009. dec. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Arra viszont jó, hogy a térbeliséget, irányokat, egyensúlyt megtapasztalja.

Előző voltam

2009. dec. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
bocsi az OFF-ért 14.17-es,hol lehet ilyet kapni ami neked volt,mondjuk olcsóbban,mint az új,teszveszen nem találok :-(
2009. dec. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Sziasztok a minimanóban azt hiszem láttam ilyet. Rendelni is lehet. www.minimano.hu
2009. dec. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt találtam neked, ami nem olyan nagyon húzós árban.

2009. dec. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Mindenkinek köszönöm az ötleteket. Ha esetleg a konduktor anyuka visszatérne, vagy más tudja: mikortól biztonságos használni neki játék céljából? (ha már tartja magát karonülve, vagy ha már magától felül, stb.)

2009. dec. 8. 16:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!