Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fitymaszűkülettel/ letapadássa...

Fitymaszűkülettel/ letapadással gyermeksebészhez vagy urulógushoz kell menni?

Figyelt kérdés
Beutaló szükséges hozzá?
2014. febr. 11. 11:12
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Attól függ hány éves az egyén! Kisfiamnak 2és fél évesen lett megcsinálva ,neki a háziorvosunk csinálta, ha komolyabb beavatkozásra lett volna szükség akkor gyereksebész csinálta volna.
2014. febr. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
az én kisfiamnak le volt tapadva, 8 évesen a házi orvos csinálta meg neki, teljesen fájdalom mentes és gyors volt.
2014. febr. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A kisfiam 13 hónapos. Én nem bántottam a kukiját mert az előző orvosunk ezt mondta. Az egy éves státuszon a védőnő kérdezés nélkül felhúzta neki úgy, hogy vérzett is. Kenegettem, mostam de annyira nem hagyja a kicsikém, hogy odanyúlkáljak, hogy most megint nem lehet felhúzni a kukiját. Ahány orvos annyifélét mondanak nem tudom már mivel csinálok jót a gyerekemnek és az új gyerekorvosunk egy idősebb, ellenszenves és szó szerint bunkó nő ( több szülő is panaszkodott rá, hogy a gyerekekkel sem a legkedvesebb ). 15 hónapos vizsgálat előtt szeretném megnézetni egy hozzáértő emberrel , nem akarom, hogy feleslegesen durván bántsák...
2014. febr. 11. 11:25
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Ha ilyen az orvosod akkor inkább vált!Sajnos az orvosok sem értenek egyet ebben a kérdésben, nálunk a védőnő azt mondta,hogy kell huzogatni, az orvos azt mondta,hogy nem kell! 2 évesen megnézte neki, azt mondta hogy szobatisztaság után érdemes megcsinálni ha nem okoz problémát, ha nagyobb a baj akkor természetesen már előbb megcsinálják!
2014. febr. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%

Nekem sebészeten csinálták mindkét fiam kukiját, de a rendelőben megcsinálták, nem kell kórházba feküdni, vagy ilyenek.

Nekem a sebészeten azt mondták, hogy amig pelenkás nem kell vele foglalkozni, csak ha már szobatiszta. Kb 3-4éves kor között a legideálisabb a művelet, mert ha hamarabb csináják, még sokkal inkább visszatapadhat.

Egyik fiammal 2,5éves korától félévente jártunk, nézte a doki neki, mondta, hogy várjunk még, várjunk, mert megindult a leválás, 6évesen csinálta meg neki végül, de iszonyú rosszul érintette a gyereket, ugyhogy a 6éves kort már nagyon későinek találom- így visszagondolva.


De egyébknét az a baj, hogy ahány ember, annyi félét mond minden témával kapcsolatban. Nekünk pl gyerekorvosunk sem piszkálja a kukit pelenkás korig, sőt ő le sem választaná, küld a sebészetre egyből, szakemberhez.


Sebésztere kell beutaló, amit a háziorvos ad.

2014. febr. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Jah és a védőnőd nem normális!
2014. febr. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%

A mi gyerekorvosunk urológus gyermekorvos és le van tapadva a fiam kukija, 19 hónapos, azt mondta, csak fürdés után mozgatni, de nem hátra húzni. 3-4 éves korig az esetek 80%-ban megoldódik.

A védőnőnek ott mostam volna be olyat, hogy csak na. Minek nyúl amúgy is a gyerek kukijához????? Szadista vadbarom.

2014. febr. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hát sajnálatos, hogy nem tudom megkerülni az orvost. Sajna nem tudunk váltani sem, már megpróbáltuk de csak egy doki van még itt és az nem vállalt minket. Nem tudom mit csináljak, ez a nő tuti nem fog beutalót adni és félek ha beleszólok a dolgába akkor majd a fiam fogja meginni a levét mert még inkább bunkó lesz :-(
2014. febr. 11. 16:51
 9/10 anonim ***** válasza:
91%

előszöris, az ilyen védőnőt nem engedném gyerek közelébe.

Masodszor , telefonálj oda a sebészetre hogy beutaló nélkül megnézik-e, nem vagyok benne biztos, hogy nem.

Harmadszor: ha beutaló nélkül nem megy a sebészet, akkor talán van privát gereksebész is.

És negyedszer: sebeszen kívül senkit nem engednék a fütyi közelébe. Egyszerűen nem az ő szakterületük. A kardilógus sem operál lábat...

2014. febr. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sajnos, azért a sebészek se tökéletesek. Ha radikális megoldást javasol, akkor érdemes mást is megkérdezni.
2014. márc. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!