Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért lehet, h 15hós kislányom...

Miért lehet, h 15hós kislányom semmilyen darabosat nem fogad el? Csak kizárólag pépesen? Ciki, igaz?

Figyelt kérdés

Itt már minden vele egykorú megeszik mindent, nem? Pedig pl. egyévesen gyönyörűen ette a kenyeret, a rendes darabos ételeket. Sőt, volt, h csakis azokat, pépeseket a kanál miatt nem.

Már egy jó ideje(hetek óta) nem hajlandó rá. Hiába próbálkozom, nem eszi meg. Pár falat, ha annyi lemegy is, nem kér többet.

Nem is "nassol" kekszet sem, semmit. Még a túró rudival is hiába kínálom.(Persze nem ilyenekkel tömtem azelőtt sem.)

Ha a foga okozná, ahhoz ez elég régóta tart, nem? Ráadásul eddig is mindig az étvágya csappant meg fogzáskor, de akkor épp az ellenkezőjére: csak a darabosat ette. Ezért nem értem.


2009. dec. 8. 15:10
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, és a babatejből is kevesebb fogy este-reggel.
2009. dec. 8. 15:11
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem lehet,hogy rosszul esett neki valami,és megijedt?Félrenyelt vagy valami?És most nem meri enni a darabosat?Csak egy tipp...

2009. dec. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem is lepergett már az agyamban minden eshetőség, ez is. De nem rémlik, h történt volna ilyen. Mindig vigyáztam, h ne nagy darabokat tegyek a szájába, stb.
2009. dec. 8. 15:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Dehogy ciki! Viszont figyeld,mert ha az étvágya nagy mértékben csökken,akkor nem árt,ha megnézi a doki.Ha a pépeset akarja enni és azt szívesen eszi,akkor add neki úgy.Lehet,hogy most csak "ilyenje" van.Ne aggódj,átmegy rajta.
2009. dec. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje? Az én 15 hós babám akkor nem evett szilárd ételt amikor mandulagyuszija volt, akkor üveges pépeket evett..
2009. dec. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!