Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem issza meg a tápszert?

Miért nem issza meg a tápszert?

Figyelt kérdés
Kislányom 9.5 hónapos. 5 napja nem akarja megenni a tápszert. Csak úgy eszik meg nagy nehezen 120 milit, ha este megvarom míg elalszik és akkor etetem. Eddig 210 milit evett. Ma beszéltem a gyerek orvossal, azt mondta, valtsak tápszert, de ezt sem eszi. Teljesen tanácstalan vagyok. A foga nem jön jelenleg, szóval arra se lehet fogni. Reggel is 120-130 ml-t eszik csak.
2014. febr. 11. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:
mi is pont ennyi idősek vagyunk és mi is bele esünk ebbe néha lehet túl jól lakott és azért nem fogadja el. nálunk van olyan is hogy este tápiból meg eszik 10ml azt alszik is de 30perc és fel is kell és kéri.
2014. febr. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nàlunk ugyan ez volt.Unja a tàpszert!Tudja,hogy van annàl finomabb kaja.Èn este pèpre vàltottam.Imàdta!Bàr a hippeset nem ette meg.Igaz anyagi csöd,mert csak pàr napig elèg egy dobozzal.

Egy èvesen bevezettük a tejet,ès most 13hósan reggel,este felesbe kapja tàpszerrel.Pèp helyett pedig vizestejbedaràt kap,idönkènt.Imàdja.

2014. febr. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Enyém 7 hónapos, jó két hónapja nem fogadja el a tápszert. Szerencsére reggel-este van tej, amiből csak a reggeli elég. Délelőtt kap tejpépet (Mülleres Nestlés nem olyan veszett édes), este HA vaníliás rizspépet. Nem tudok vele mit csinálni, ez van.


Muszáj alvás közben etetni? Nem a legjobb megoldás.

2014. febr. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Enyém 8 hónaposan kezdte ezt,de ő úgy,hogy 3-4naponta megevett 160milit az addigi 270helyett és a többi napon 20milit.

10hónapos korában meguntam,tápszerbe tejpépet tettem neki és sűrűn kanállal megetettem.Ez be is vált,azóta csak is kanállal eszik meg ugye sajátmaga harapva.Nálunk nem kellett neki a cumisüveg már.De mivel ugye szívószállal iszik 6hónapos korától és nem túl sokat,így én nem próbáltam neki másból adni inni,hanem megcsináltam étellé.Inni meg azóta szívószálas cumisüveggel iszik gyümölcslevet meg vizet vagy teát,a tápszer meg továbbra is tejpéppel vagy sinemillel a vacsora neki.

2014. febr. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az enyém is ezt csinálta, banán ízű 3-as tápszerre váltottunk, azt megitta egy darabig, mikor arra is ráunt jött a vaníliás tejital, azt is megunta most kakaót hajlandó csak inni tehéntejből.
2014. febr. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!