Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka, akinek...

Van itt olyan anyuka, akinek a babája nem itta/issza meg a tápszert? Mivel fedezitek a napi 500ml tej alapú ételt?

Figyelt kérdés
Mi már az 5.féle tápszert próbáljuk vele itatni,egyiket sem issza,rázza a hideg az ízüktől.Pépeket megeszi.Az is elég?
2013. febr. 2. 17:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a babád? Az enyém 10 hónapos és ő sem fogadja el. Így reggelire és vacsira tejpépet kap gyümölccsel, az estibe kavarok egy kis tápszert így nem éhezik meg olyan hamar. Másképp nem fogadja el.Éjszaka egyszer szopik.
2013. febr. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy még csak 7 hónapos.Az anyatejjel is ez volt,5 hónaposan leállt róla,pedig volt tejem bőven...nem értem...én is úgy csinálom hogy reggelire uzsira és estére pépet adok neki,csempészek bele 1-2 kanál tápszert,de tuti érzi az ízét,mert nem eszik meg belőle annyit mint amikor csak simán kapja.Ebédre főzeléket kap.éjszak már régóta nem eszik.
2013. febr. 2. 18:04
 3/7 A kérdező kommentje:
ja!és egyébként jön a 2 felső foga,lila az ínye lehet emiatt is van....nem tudom.:-( de a teát meg megissza.el vagyok keseredve
2013. febr. 2. 18:07
 4/7 anonim ***** válasza:
7 hónaposan kezdhetsz adni natúr joghurtot,amivel fedezheted a tápszert, de jó lenne ha inná.....
2013. febr. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Főzelékben is rejthetsz el 2 mérőkanálnyit.
2013. febr. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

És próbálhatsz turmixolni is gyümit, zöldséget a tápszerbe.

Igen, küzdünk páran a problémával, én már csak hajnalban és este adok neki tápszert ezen okok miatt, a többi kanalas és azokban rejtegetek el 1-1 mérőkanállal. A 2 tápszeres etetés pedig úgy zajlik, hogy Sinlaccal vagy akár tejpéppel dúsítva és csak félálomban vagy álmában eszi meg. Ébren nem fogadja el. A tejalap pedig kell, nem tudok mit tenni. Vagyunk még így páran, akiknek csak félálomban issza meg a babája a tápszert.

2013. febr. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, még annyi, hogyha az enyém a tejpépet elfogadná, akkor én azt adnám neki helyette és a próbálnék itt-ott tápszert elrejteni. Sajnos az enyém ezeket sem eszi, minden "tejalapú" dolgot elutasít, ezért nem tudok mást tenni, mint félálomban etetni.
2013. febr. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!