Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért alhat ennyit 2 hónapos...

Miért alhat ennyit 2 hónapos babám?

Figyelt kérdés

Kislányom 2 hónapos és nagyon sokat alszik. Jóval többet, mint kellene. A hajnal 4-es evés után már nem alszik vissza 7-ig. Ekkor alszik kb 2 órát és aztán ébren van négyet. Ekkor megint alszik 2-3 órát, majd kb 2-t ébren van és még egy órát alszik fürdésig. Aztán fürdés este 7-kor és nyolckor elalszik. Ezután már csak enni kel fel 11 és éjfél között és 4kor meg ugye újra.

Ez elég sok nappali alvásnak és nem tudom mitől lehet.

Nem hiszem, hogy beteg lenne, mert amikor ébren van,

akkor vidám, mosolygós, eleven.


2014. febr. 13. 12:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem sok, teljesen normális. 2 hónapos korban a nap nagy részét átalusszák.
2014. febr. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bár tudna az enyém egyben ennyiket aludni...mondjuk ő max másfél órát tud ébren lenni, ha nagyon kipihent akkor esetleg 2t. Szerintem teljesen jól alszik a lányod.
2014. febr. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
teljesen normális nekem a kislányom 2hónapos korában csak enni kelt fel ja és pelus cserére sokszor volt olyan hogy már majdnem aludni akkor a mikor fürdettem :)
2014. febr. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam. Csak az orvostudakozón kérdezett egy anyuka az ennyi idős gyereke alvásáról (neki napközben 1x2 és 2x1 órát aludt a pici) és azt válaszolták neki, hogy ennyi idős gyereknek már nem kell napközben ennyit aludni.
2014. febr. 13. 13:13
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát nekem se tűnik soknak. A babák amúgy is különbözőek hogy kinek mennyi az alvásigénye, de egy 2 hónaposnak még sokat kell aludnia. Szerintem örülj neki hogy ilyen jó alvó, és nincs vele gondod, már mint altatás terén. Valaki meg mit összeizzad mire sikerül elaltatni a gyerekét.

Az enyém most lesz 3 hónapos, és mostanába többet alszik mint mondjuk 1 hónapos korában. Én örülök neki,mert tudom kipihent és így nem is nyügösködik annyit.:)

2014. febr. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!