Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám 2hónapos. Napi 7-8szor...

Babám 2hónapos. Napi 7-8szor eszik. Azt mondták az orvosnál, csökkentsük le 5-6-ra. De hogyan tegyem ezt, ha jelez, hogy éhes?

Figyelt kérdés
2009. dec. 8. 21:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
2 hósan kórházba kerültünk,ahol szószerint leszidtak,hogy két óránként eszik.Szerintük legalább 3, de inkább négy óránként kell enni. Akkoriban 100 ml-ket evett,ők lefolytottak rajta 140 ml-t,majd mikor 2 óra múlva újra enni akart,nem engették.Na én erre haza jöttem vele.Elvárták volna, hogy rögtön 4 óránként egyen a kettő után.Persze egy kis idő úlva magától átált 3 óránkéntire.
2009. dec. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Miért nem lehet egy választ elolvasni és egyben értelmezni is az ott leírtakat? Olyan bonyolult lenne? Nem azt mondtam, hogy azért lett 150 kg mert 7-8 szor evett két hónaposan, hanem azt, hogy nem mindig hülye az orvos és mérlegelni kell vajon miért mondta ezt? Mert a barátnőm esetében bizony az orvosnak volt igaza mikor mondta, hogy ne etesse annyit a gyereket és akkoriban az ő anyukája és még most is az orvost hülyézi le.

És fenntartom, tudni kellene, mire mondta ezt az orvos? Mertha kövérkés a baba és arra, akkor az orvosnak van igaza, akár mennyi idős a baba. Ha meg csak az etetések számára mondta, akkor valóban nem kell ráhallgatni.

2009. dec. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Harminc évvel ezlőtt, amikor már babaként túlsúlyos volt és figyelmeztette az orvos az anyukát, fizikai képtelenség volt egész nap a számítógép és a tv előtt ülni. Lévén számítógép egyáltalán nem is volt, tévében meg csak délután négytől volt adás, hétfőnként meg még akkor sem. Gondolkodj már, mielőtt leírsz valamit. Mert valahol olvasott szöveget visszaszajkózni megfelelő helyen kell.

Kimondottan az étkezésről volt szó és arról hogy túl gyakran evett. És anyuka is ártatlan szemmel kérdezte: most mit csináljak, ne adjak neki?

Mondjuk én undorítónak tartom a sok dagadt gyereket kinézetre is, de eszerint ez az új trend, hízlaljuk őket. Hát hízlaljátok őket, végülis nincs közöm hozzá.

2009. dec. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt mondták már 3 hónaposan is de nem tudtam leszoktatni meg nem is akartam kínozni.Ha láttam hogy enni akar adtam neki.Most 6hónapos de nem is hízik annyira, most leállt egy kicsit pedig ugyan annyiszor eszik szinte.Ne törödj vele etesd meg ha éhes.
2009. dec. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

szia


nekem volt,hogy a babám 13-szor!!! is evett egy nap,mert neki olyanja volt.....

mára már csak 8-szor eszik.


most 4 hónapos.

2009. dec. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!