Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki-mit vesz 3 hós babájának...

Ki-mit vesz 3 hós babájának karácsonyra?

Figyelt kérdés
Mi teljesen tanácstalanok vagyunk: segítenétek?
2009. dec. 9. 12:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

A mi kisfiúnk karácsonykor lesz 4 hónapos. Mi vettünk egy FP mászó micimackót, egy FP esőerdős zenélőt (3 hós kortól ajánlják), meg ruhákat fog kapni.

Ha a babátoknak nincs pl. pihenőszéke, vagy játszószőnyege, akkor az is szuper ajcsi lenne.

2009. dec. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ajcsi!
2009. dec. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bébitornázót vettünk játszószönyeggel :)
2009. dec. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a fiam akkor lesz 4 hós.Ő elektromos hintát kap.de vehetsz neki pihenőszéket,játszószőnyeget(a fiamnak mind2 van,és nagyon szereti őket.esetleg valami fejlesztőket.tesz-veszen,vagy vaterán lehet találni nagyon jó dolgokat olcsón.ha persze nem gond h használt.én is onnan veszem a hintát.
2009. dec. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

www.tulli.hu

Ajánlom ezt az oldalt! Idén én is itt szerzem be a karácsonyi ajándékokat. Lehet keresni: kor, ár, nem szerint!

2009. dec. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Veszek neki egy karácsonyi öltözetet ilyen sapkás piros szettet, beöltöztetem, és lefényképezem kb 1000-szer:-))Meg jól megrágom a pofiját:-)
2009. dec. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi az ötleteket!


Utolsó válaszoló:

:-):-) legtutibb!!!

2009. dec. 11. 07:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!