Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki mit vesz karácsonyra...

Ki mit vesz karácsonyra babájának?

Figyelt kérdés
Az én lányom nyolc hónapos lesz decemberben mit érdemes ilyenkor venni? Én gondoltam valami ari plüss állatkára ami egy kicsit késség fejlesztő.
2009. nov. 4. 09:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia.Az én lányom is karácsonykor lesz 8 hónapos,és én is valami plüssre gondoltam ajándéknak.Kíváncsi vagyok még milyen válaszokat kapsz.Szép napot nektek!
2009. nov. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vegyél neki valami formaevő-zenélő-villogó játékot, az elején jó lesz neki dobálni-cibálni, aztán megtanulja használni is, jó sokáig lehet majd játszani vele.
2009. nov. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mi úgy gondoltuk,hogy mivel ilyenkor még ő nem annyira tudja,hoyg most külön karácsonyi ajándékozás van, próbálunk elsősorban a praktikumra koncentrálni.

Így az egyik nagyitól bundás overált kap(ott),már megkapta hogy legyen mit ráadni.A másik nagyi megveszi az etetőszéket amit kinéztünk.Mi pedig valami készségfejlesztőt veszünk nbeki + járókát.

(7,5 hós lesz karácsonykor)

2009. nov. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia! Lányom 9 hónapos lesz Karikor, már megvettük neki az ajándékot. Az auchanba találtuk, egy nagy plüss hernyó, szép színes, gondoltuk elhurcolja majd magával ha már tud totyogni.
2009. nov. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A mi lányunk 7 hónapos lesz karácsonykor. Mi bébikompot szeretnénk neki venni.
2009. nov. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia!Kisfiam már idősebb,januárban tölti az 1 évet.Igazából mindene megvan,amire szüksége van és így is gyakran veszünk neki ezt-azt.Szeretném idén a karácsonyfát gyönyörűre díszíteni,hogy élvezhesse a látványt,ezt találtam ki.Imádja a csillogós-villogós dolgokat nézegetni,tapizni.Persze biztosan lesz egy apróság a fa alatt,bár mondom,hirtelen nem is tudom,mit ajándékozhatnánk neki...
2009. nov. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.
2009. nov. 4. 12:02
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia! 1 éves lesz. Kisfiú

Formabedobó, autó, állatos gumikockák, fa építő, és egy fa puzzle (egyszerű).

2009. nov. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mamáéktol:tanulo kutyus,bébitaxi

Tőlünk:Tanulo mesekönyv,auto,lego az a nagyobb féle,helikopter.9 hos lesz Karikor.

2009. nov. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
10 hósak leszünk, Kisfiú. Tőlünk puha építőkockát kap, anyukáméktól valószínűleg járássegítőt, ami bébitaxi is egyben. a többiektől nem tudom ,de ezek még csak tervek.
2009. nov. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!