Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg 4,5 hónapos lehet a...

Tényleg 4,5 hónapos lehet a baba a videón? Normális, ha az én fiam ennek még csak a közelében sem jár?

2014. febr. 15. 18:20
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tuti nem, vagy űberügyes! De ez a kislány biztos nem ennyi idős!!!

Az én kislányom 4,5 hónapos de még csak hasról hátra és vissza fordul. Kanállal eszik, játékokért nyúl elhúzza őket, nézegeti fogdossa szájába teszi.

2014. febr. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, az én lányom 9 hónaposan tartott itt :D

Persze vannak, akik sokkal gyorsabban fejlődnek, a szomszéd kisfiú 7 hónaposan felállt...

2014. febr. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Végülis...lehet, hogy annyi, a fiam 5 hónapos korában csinált néha ilyet, de 6,5 hósan stabilan mászott már.
2014. febr. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne? Van olyan baba, aki hamarabb kezd mászni, van, aki később.

Ez nem jelent semmit, ettől még nem gond, ha a te gyereked nem csinálja még. (Amúgy a fiúk lassabban szoktak fejlődni ilyen szempontból, mint a lányok.)

2014. febr. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Ez a kislány 7 hónap körüli...nézzétek meg a kezét meg a lábát....

Titikus az az anyuka, aki gerjeszti az anyukák közötti versenyt..... Mindjart en us feltöltök egyet az én 4,5 hósomról, hogy nézzétek 3 napos és oda-vissza forog, kanállal eszik, meg nyúl mindenért...stb....

2014. febr. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
A kislanyom holnap lesz 6 honapos, es tegnap fordult eloszor a hasarol a hatara. Hatrol hasra 4,5 honaposan kezdte. Szerintem ez igy teljesen normalis :-) , nem keso.
2014. febr. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Ő itt ismerősöm kisfia, itt volt 6 hónapos, illetve nem egészen 6 hónapos..... szóval szerintem simán belefér, hogy a kislány 4,5 hónapos.


http://www.youtube.com/watch?v=4VLJTTP1DL8

2014. febr. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Már a baba méreteit, tehát hosszúságát, lábát, felsőtestét, fejét tekintve sem néz ki 4,5 hónaposnak, hanem többnek.
2014. febr. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet 4,5 hónapos. Nagyon ügyes. A lányomat is sokszor minimum 2-3 hónappal nézték idősebbnek a méretei és mozgása alapján. :) Múltkor egy doki másfél-két évesnek nézte, de akkor még 13 hónapos sem volt... Szóval ez a kicsi is lehet annyi idős, mint amit odaírt az anyukája.
2014. febr. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
0%
Már miért hazudna az anyukája? Nyilván ennyi idős. A gyerekek nem egyformák, és ez nem verseny.
2014. febr. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!