Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg 4,5 hónapos lehet a...

Tényleg 4,5 hónapos lehet a baba a videón? Normális, ha az én fiam ennek még csak a közelében sem jár?

2014. febr. 15. 18:20
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Nagyon naív mindegyik...
2014. febr. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
82%
A lányaim (3) 8 hónaposan tartottak itt a mozgásban, továbbá nekem sem stimmelnek a megadott korhoz a testarányok.
2014. febr. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Éppen lehet, bár ránézésre (és nem a mászás miatt) én is nagyobbnak nézném.

Fiam 7 és fél hónaposan sem jár a közelében ennek, úgyhogy ne keseredj el. :)

2014. febr. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Az én fiam is ezt csinálta ennyi idősen,de komolyan,kiskutyázott és néha haladt egy kicsit,utána kúszott egy hónapot majd felállt és mászott.Aktív volt nagyon,rohant,tehát én elhiszem.
2014. febr. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Felállt 6 hónaposan igen,nem járt felállt.
2014. febr. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
0%
15 ös...IQ-fighter.....felállt...az nem járás...biztos 12 éves kissrác vagy...az én fiam is állt 6 hósan!
2014. febr. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom hány hónapos a kislány a videóban,de van ilyen!!Az én lányom is 5 hónaposan már így mászott,pontosabban 2 nappal az 5.hónapja előtt.

6 hónaposan már stabilan,önállóan ült,mászásból ült ki.

6,5 hónaposan állt fel először.10 hónaposan indult el.Egyedül,önállóan sétált,járt.

Jelenleg 13 hónapos és szalad,nem lehet utolérni.

Tehát nem lehetetlen ez.

2014. febr. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Nekem nincs gyerekem, de most megkérdeztem a szüleimet:

Én is ennyi idősen ezt csináltam már, és jóval egyéves korom előtt jártam - úgy, hogy rendesen sétáltak velem az utcán. Olyan kicsi voltam (még a koromhoz képest is), hogy azzal heccelték aput az utcán, hogy biztos nem is vagyok igazi, mert ilyen nincs. Állítólag folyton megbámultak.

Ugyanakkor cserébe valami elképesztően későn kezdtem el beszélni. Minden gyerek már rég kotyogott, én meg nem voltam hajlandó megszólalni, egész az óvodáig kb. (Na jó, azért kicsit előbb, te tényleg nagyon későn.) Tény, hogy akkor meg rögtön rendes mondatokban, így mondhatni, hogy nekem a gügyögés-korszak kimaradt. Ezzel meg idegesítették a szüleimet, hogy jajj, mi van ezzel a gyerekkel, mikor XYka meg már 20 szót is tud, stb.

Egyébként teljesen normális vagyok/voltam: se zseni, se buta.


A húgom ellenben lusta volt, kifejezetten későn csinált minden mozgást. Egy kivétellel: gyakorlatilag rögtön felemelte a fejét, szinte még újszülött korában. De onnantól sokáig semmi. Későn forgott, ült/állt fel, indult el... Cserébe ő időben kezdett el beszélni, gügyögött "rendesen".

Ő is teljesen átlagos: nem zseni, nem buta.


Konklúzió: nincsen két egyforma gyerek - EMBER - a világon.

2014. febr. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
0%
rohant igen a mozgásfejlődéssel,teljesen értelmesen írtam
2014. febr. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Hú...eltévedtem volna? el nyelvtani topic?!

Állj már le....szánalmas, hogy rájössz, hogy hülye fejjel nem fogtad fel, amit mindenki más igen, és most meg, jobb fógópont híján, a fogalmazókészségbe kötsz bele.


Nyugi, az én fiam is rohant!

2014. febr. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!