Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg 4,5 hónapos lehet a...

Tényleg 4,5 hónapos lehet a baba a videón? Normális, ha az én fiam ennek még csak a közelében sem jár?

2014. febr. 15. 18:20
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

nem tudom... nekem is nagyon gyors mozgásfejlődésű fiam van, ő 5,5 hónaposan mászott, most meg is néztem a videót és annyira más volt...


nekem ami szemet szúrt, hogy a hajat ugye 4-5 hónapos koruk körül hagyják el, tehát ekkor mickey egér fejűek a babák, ennek a kislánynak meg fel volt copfozva a haja, de a teste-arca is nekem kicsit idősebbnek tűnik, úgy 2 hónappal.

2014. febr. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Lehet vannak kisbabák akik ügyesek, de nekem is ez a gyerkőc sokkal idòsebbnek tűnik, teszem azt 7 hós körüli.

Nem mondom, hogy hazudik az anyuka, mert nem illik. De ahogy nézem a testvérét és mellette Őt, az arányok nem stimmelnek. A kislány keze, lába, arca.

De lehet nagy baba, nemtudom. Ha ez igaz, akkor különleges.


Az én 4 és fél hós babám ilyet nem csinál! De olvasom itt, higy másnak is csinált ilyet. Akkor ki tudja. Csodabogarak ezek a gyerkőcök:-)

2014. febr. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Mi visz rá szülőket arra, hogy egy bárki által megnézhető helyre feltesznek a gyerekeikről videókat?

Nyilván nem az ismerősöknek szól, hanem mindenkinek? Mondjuk hasra nem estem a gyerek teljesítményetól, inkább elszomorít, hogy anyuka bazári majomként mutogatja boldog boldogtalannak.

2014. febr. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

A fiam nagyon sokáig jóval meghaladta az átlagos méreteket, mindig nagyobb volt az átlagoshoz, így pl. a kortársaihoz képest, de a fiam nem volt ekkora 4,5 hónaposan!

Ez a gyerek a videón nem 4,5 hónapos.

Én elhiszem, hogy sok baba sok mindenben ügyes, korábban csinál az átlagoshoz képest, de a videón ez a gyerek olyan biztos, minthogy most én itt írok, hogy nem ennyi idős.

Aki meg azt írta, hogy miért tenne ilyet egy anyuka, hogy hazudik...Na, vajon miért? Hogy mások hasra essenek és dicsérgessék, hogy jé, milyen ügyes ez a gyerek tényleg, hogy már ennyi idősen ilyet tud...csak hát sokan nem hülyék...de ahogy itt látom, néhányakat sikerült megtévesztenie.

2014. febr. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!