Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes megvenni a Pesztonka...

Érdemes megvenni a Pesztonka elektromos mellszívót az elektromos orrszívójával együtt?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek erről a márkáról?
2009. dec. 9. 13:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát nekem olyan van és nem nagyon vagyok vele megelégedve. A mellszívója macerás, az orrszívó meg gyenge. Már nem jön semmi a picim orrából, de még hallom hogy van neki benne. Nem érdemes megvenni.
2009. dec. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is ilyet vettem és ki is dobtam.

Nem szívja sem a tejet, az orrot. A porszívós orrszívó a leghatásosabb a tejszívó pedig a kézi. A Brendonban szerintem jó árban van a tecsi szívó a gyógyszertárban pedig az orrszívó, de persze figyeld az akciókat is. Üdv.

2009. dec. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én tesómtol kaptam,de vettem kézi mellszivot és porszivos orrszivót,mert az semmit nem ért.Pár csepp tejért órákat gubbasztottam,a kézivel percek alatt végeztem.Az orrszivoja sem ért sokat.
2009. dec. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szia, nekem is volt, el is adtam, remélem másnak beválik. Nekem elment a tejem, az orrszívója sz@rt se ér... A porszívós jobb, mellszívóból végül egy elektromos leégetése, és a pesztonka után a hagyományos kézi pumpás ért valamit...
2009. dec. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az orrszivojat nem hasznaltam, de a mellszivo egy rakas sz@r mar bocsanat, 2 probalkozas utan visszacsomagoltam es elraktam, majd megkapja valaki. Helyettem Medela kezi mellszivot vettem, Brendonban 5-6 ezer ft es nagyon jo, nekem bejott.
2009. dec. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Lenuci válasza:
Nekem Pesztonka elektromos mellszívóm van,szeretem,nagyon jó,erősen szív.Az orrszívója semmit sem ér,orrszi porszit kell venni.Én úygy szoktam mellszívózni,hogy az egyik mellemből szopik a kisfiam,a másikat közben fejem le a mellszívóval,így nekem nagyon bevált!
2014. máj. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!