Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek aggódjak?

Gabi86 kérdése:

Szerintetek aggódjak?

Figyelt kérdés
Tegnap bealudt este a kis lànyom(8hós) és így ne fütdött és eddig ma is ez a helyzet hogy alszik(igaz fél 8 kor szokott fürödni)mèg addig felkelhet,de nem hiszem,mert jól bekajàlt.ma voltunk usziba ott nagyjából letusoltam őt.de nem is ez a lényeg hanem hogy gyanakodjak e betegségre.nem szokott ilyet csinàlni max csak nagyon ritkàn.nàthás egy kicsit egy hete,de az a fogától van.szerintetek lehet beteg vagy csak nagyon elfárad.most kezdett ''segítséggel,, jàrni(kinnt).bennt a bútorokba kapaszkodva lépeget.lehet ezért merül le.álltalába alig lehet lelöni este,meg napközbe se egy jó alvó.azért gondolok betegségre.holnap majd felhívom a védőnőt is meg a dokit is.csak addig meg szeretnék nyugodni.köszi a vàlaszt előre is.

2014. febr. 16. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Uszodában én is elfáradok. Fölösleges ezért aggódni, amíg nem lázas, nem nyűgös.
2014. febr. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi is mavoltunk uszodába:-)

Igaz, kislányom 4,5 hónapos, de szerintem nem kell aggódnod:-)!

Ha nem lázas, vagy bágyadt akkor semmi baj sincsen!


Nem ide tartozik, de melyik usziba voltatok?(mi asportmax, ha Pesti vagy:-)) )

2014. febr. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem hiszem hogy aggódnod kéne :-) a járkálás, úszás és a jó levegő is kihúzza a gyerekeket :-) ha kimarad 1-2 fürdés nem omlik össze a világ :-) ők még nem izzadnak úgy mint egy felnőtt, viszont a fenekét nem árt megmosni , a nedves törlőkendő azért nem ugyan az . Azért figyeld, de ha eszik-iszik rendesen és nincs hő emelkedés sem, akkor tuti csak egy kis fáradság :-)
2014. febr. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szombathelyen voltunk baba úszáson.de tegnap is bealudt fél 1 kor kelt fel szopizni,de aludt tovàbb,aztàn 5 kor,de úgy is ennyitszer szokot kelni.csak töle ez nem megszokott.amióta megszületett ''rossz,,alvó.nyugodtabb most 2 napja(csak 4 fele kezd nyügis

lenni,de azt a fogzàsra fogotam).meg ugye gondolom az hogy nem kap rendesen levegőt a nàtha miatt.na minegy holnap azért felhívom a védőnőt.

2014. febr. 16. 20:11
 5/5 A kérdező kommentje:
Majd elfelejtettem köszönöm a vàlaszokat.
2014. febr. 16. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!