Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akiknek 1 év körüli babája...

Akiknek 1 év körüli babája még napközben kétszer aludt, mikor és mennyit? Este mikor aludt el?

Figyelt kérdés
Lassan 1 éves lesz és még kétszer alszik napközben, viszont az esti elalvás igy nagyon kitolódott, van , hogy csak este 10-kor alszik el.
2014. febr. 17. 11:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Dettó! :)

Nálunk is ugyan ez a helyzet :/ Kb 8-fél9kor ébred reggel, 3óra múlva elálmosodik,alszik kb másfél órát.Ekkor van 13 óra. Aztán fel van vagy 16 vagy 17 óráig. Alszik egyet 18:30-19:00ig, fürcsi,vacsi, de ekkor még nincs alvás majd csak 22-22:30 körül.Az éjszakát végig alussza.De én annyira nem aggódom, mert ahogy nő, az alvás igénye egyre kevesebb lesz, már nem fog aludni csak napközben egyszer, majd már egyszer sem, és este 8-9 felé ki fog dőlni,mert egész nap el fog fáradni. :)

2014. febr. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

délelött mikor álmosodik el?

Én úgy csináltam(13 hós volt)hogyha láttam rajta hogy álmosodik ez kb fél11-11 akkor be a babakocsiba és sétáltunk egyet így a friss levegőtől meg a sok látnivalótólfelélénkült,kinyílt a csipája majd kb fél12-kor haza,gyors ebéd és már délben aludt de így legalább tele pocakkal aludt el!

3-3,5 órákat aludt egyhuzamban és bírta estig,8-kor aludt!

2014. febr. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

13 hónapos.

Dél-1 körül alszik 1 órát.

Majd 5-6 körül megint 1 órát.Így este elég későn alszik el.

11 körül. :(

2014. febr. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 ketteske ***** válasza:

Fiam 14 hónapos, reggel 6-kor kel és kb 9.30-kor alszik újra 2 órát.

Délben felébred, akkor ebédel, sétálunk, játszóterezünk.

3 körül újra lefekszik 1,5-2 órára.

8-8:30 között fekszik le este.

2014. febr. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!