Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gonoszság lenne elajándékozni...

Gonoszság lenne elajándékozni a nem használt ruhákat?

Figyelt kérdés

Annyi kisruhát kaptam, mikor terhes voltam, hogy a fiam felét sem használta, viszont nem vagyok a híve ezeknek az árulós oldalaknak.

Szerintetek lenne sértődés, ha elajándékoznék ismerős (szegényebb) kismaminak pár darabot?


2014. febr. 17. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha kinőtte már a kicsi őket, nem lenne semmi okuk nyávogni. Ha viszont még jó a fiadra, akkor... Hát, nem mondom, hogy gonoszság, mert a másik kismama nyilván nagyon nagyon örülne neki, de nekem például elég rosszul esne elsőre, ha adnék egy cuki kisruhát mondjuk unokatesómnak (most 1 hetes a babája), és elajándékozná, mert sok van nekik. Mondjuk belegondolva meg elég jogos. Attól függ, milyen személyiség, akitől kaptátok.
2014. febr. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

En tuti nem sertodnek meg miatta. Nem azert adtam masnak h szamon tartsam mihez kezs vele. :-)

Szerintem aranyos dolog toled. :-)

2014. febr. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne sértődés? Ki sértődne meg?
2014. febr. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem gonoszság.

Én is el szoktam ajándékozni, mert hiába hirdettem 1-2-t, senkinek nem kellett. Így inkább elajándékoztam. Nem foglalja a helyet a szekrényben.

2014. febr. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem használod semmire, akkor miért díszelegjenek? :) Add csak oda annak, akinek szüksége van rá, örülni fognak! :)
2014. febr. 18. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Persze, már mindet kinőtte a kisfiam, már 10 hónapos, ezek pedig újszülött, max 3 hósig jó ruhácskák, rengeteg van, ami még bontatlan, mert bár nagyon szépek, és nagyon örültem nekik, először mindig azt adtam rá, amit én vettem, vagy apja, nem is tudom miért, és hát olyan gyorsan nőtt, hogy hipp-hopp kinőtte mind.
2014. febr. 18. 04:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!