Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ugye, irreálisak ezek az...

Ugye, irreálisak ezek az elvárások? Hogy magyarázzam el, hogy ne sértsem meg?

Figyelt kérdés
Férjemék 5-en testvérek és anyósom azt magyarázza, hogy ők már 3-4 hónaposan ültek, 8-10 hónaposan már jártak. Nem érti, hogy a mi fiunk miért nem csinálja ezeket, de szerintem lehetetlenség, amiket állít!
2014. febr. 18. 13:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem sokan miért siettetik a gyerekek fejlődését. Több ismerősöm szült mostanában és ilyeneket látok, hogy egy 1 hónapos gyereket befektetik a nagypárnára amin gondolom a szülők alszanak. Félig ül szinte. 3 hónapos anyatejes gyereket már hozzátáplálnak. Szintén ültetik, sőt láttam egy fotót amin kézenfogva felhúzták két lábra. Megáll az eszem. 3 hónapos a kisfiam, nagyon várom már, kíváncsi vagyok mit fog szólni az ízekhez, mikor fog már ülni, de kivárom, mindennek eljön az ideje. Nem akarok neki rosszat! Ne hagyd magad, te tudod hogy mi a helyes, cselekedj aszerint.
2014. febr. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Az jó ötlet hogy elviszed a férjed az orvoshoz. De én mutogatnék neki orvosi cikkeket is a netről. A férjedet tedd helyre, anyósod szavai pedig egyik füleden be, a másikon ki... Őt úgysem fogod tudni meggyőzni.


Az én fiam másfél éves, és 4 hónapos volt amikor jöttek látogatni anyósom és a férjem húga. Az anyósom kérdezte hogy tud-e már üllni. Mire válaszolhattam volna, a sógornőm már rá is vágta hogy persze, ilyenkor már tudnak üllni. Nos, ezek után mosolygtam és mondtam hogy nem, nem tud még üllni és nem is siettetjük. Hát erre az volt a válasz hogy pedig 3 hónapos koruktól már LEHET a babákat ültetni. Azt hiszem még a szomszéd is hallotta mekkorát koppant az állam. :D De nem akartam vitát, mondtam hogy lehet hogy így van, de mi nem szoktuk. Te is csináld ezt, mosolyogj, érts egyet, aztán csináld úgy, ahogy jónak látod. :)

2014. febr. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Hihi :D Nálunk a párom és a lánya is 1 éves korukra szobatiszták voltak, beszéltek érthetően, és jártak..

Na, közös lányunkkal még mindig gond van a beszéddel, sőt, nem is szobatiszta, pedig 3 éves elmúlt :( Engem nagyon stresszel, hogy 2 éve ezt hallgatom.. :(

Előfordulhat, kérdező, de szerintem is irreális! Nem kell vele foglalkozni. Amúgy tényleg jó ötlet, ha elviszed a férjedet is a védőnőhöz! :)

2014. febr. 19. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!