Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos a kisbabám, de...

9 hónapos a kisbabám, de nagyon félek a kezébe adni ételt, darabosat, ti hogy küzdenétek ezt le?

Figyelt kérdés
5 foga van, még nem tud rágni, tudom, hogy az ínyével szétnyomja, de úgy félek... bulátától is öklendezett már, kiflidarabot is halásztam ki a szájából... tudom, hogy nem kéne, de annyira parázok, hogy megakad neki a torkán. Ti hogy csináljátok, mit adtok a babátok kezébe és hogy küzditek le ezt a félelmet?

2014. febr. 20. 09:58
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Pépesítő cumi?

Én is utáltam ha darabosat evett. Jóval később adtam neki, mint ahogy azt általában javasolják, addig néha kapott kölesgolyót, meg babakekszet, de szépen botmixerrel pürésítettem neki mindent. Aztán amikor már magától nem volt hajlandó megenni a pépeset, akkor muszáj volt darabosabbra hagyni. SOHA nem nyelt még félre, ja de, amikor a nagyapja almát tömött a kezébe, hogy hadd rágcsálja, talán 7 hónapos volt akkor. Nem telt el fél perc, a gyerek fuldoklott. Kitalálhatod mikor kapott legközelebb almát egészben :)

Én mindent pici darabokban adtam neki oda, felkatonáztam akkora darabokra, amik már nem nagyon tudnak megakadni.

2014. febr. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!