Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Természetes, ha anyuka először...

Természetes, ha anyuka először veheti a karjaiba a koraszülött babát és elsírja magát? Miért?

Figyelt kérdés

2014. febr. 20. 15:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Mi miért?

Gondolom meghatódik, vagy akkor megy le a stressz. Nem teljesen értem a kérdés értelmét...

2014. febr. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nincs gyereked...
2014. febr. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
64%
Ha lesz gyereked megtudod. Már ha lesz benned anyai ösztön, mert ez sem biztos.
2014. febr. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
87%

Pfúúúú, ez a kérdés! Nem koraszülött babánál is meghatódhat az anyuka ha először veszi kezébe a babáját, hát még akkor ha idő előtt, kis súllyal született, esetleg elvitték tőle a szülőszobáról, nem is láthatta stb.

Tudod, ha egy koraszülöttet kézbe lehet venni, az azt jelenti, hogy már életképes, túl van az életveszlyen, kikerült az inkubátorból, amiben lehet, hogy hosszú heteket töltött, és addig senki sem vehette a kezébe!

2014. febr. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólókkal!
2014. febr. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem ha bárki, bármikor született gyerekét a karjába veszi és nem csak anyuka, hanem akár az apuka is, ha elsírja magát, akkor az teljesen érthető.

Egy koraszülött babánál pedig, mivel egy koraszülöttnek kisebbek az esélyei az életben maradásra vagy a teljes egészséghez, mint egy időre született, egészséges babának, így pláne érthető, ha az anya örömből elsírja magát, hogy lehet hogy koraszülött lett, de él és rendben van.

Nem is értem, hogy ezt hogy nem lehet érteni?

2014. febr. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
87%
Én a nem koraszülöttömtől is elsírtam magam. Mit miért egyébként...? Egy ismerősöm a 25. hétre szült ikreket, az egyikőjüket elvesztette sajnos, amikor a kezükbe vették a másik babát életükben először, zokogtak. Nem tudom, hogy mennyiben szorul magyarázatra egy ilyen élethelyzet.
2014. febr. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Szerinted miért? Hogy jutott eszedbe ez a kérdés?
2014. febr. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
44%
Hála Istennek a jobb PICeken megengedik, hogy amint lehetséges, akár 1-2 hét után kézbevegyék a babát. Ez rettentően fontos.
2014. febr. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Hát, elég hülye kérdést sikerült feltenned, már ne is haragudj. Kívánom, hogy sose tapasztald meg, miért sír egy szülő ilyen helyzetben.
2014. febr. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!