Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Természetes, ha anyuka először...

Természetes, ha anyuka először veheti a karjaiba a koraszülött babát és elsírja magát? Miért?

Figyelt kérdés

2014. febr. 20. 15:57
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Emberek, ez csak egy kerdes, mit kell ugy kiakadni. Ez egy oldal, ahol lehet kerdezni!


Kerdezö: Igen, termeszetes!

2014. febr. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
hogyne lenne természetes? Szinte minden anyuka elsirja magaáűt amikor elöször veszi kezébe a babáját. Ilyen esetben amikor az anyuka napokig hetekik, aggódik hogy egyáltalán túléli-e a babája végképp érthetö ez a reakció. Számodra mi ebben a furcsa?????
2014. febr. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Az én babám 41. héten született még is elsírtam magam örömömben, tényleg elég hülye kérdés :)
2014. febr. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Lehet hogy valami tini kerdezi, és ti itt jól lehurrogjatok. Ha nem tini akkor is erdekelheti, latott ilyet, vagy ismerosevel tortent, és a kerdezo meg nem szulo.. De ilyet írni, hogy kivanja valaki hogy ne elje ezt at?! Gratulalok nektek!
2014. febr. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Igen, sose élje át, hogy koraszülött babája van. (mondjuk nem én írtam, de gondolom így gondolta aki írta)
2014. febr. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Gondolom,mert koraszülött,eleve kisebb szegény,vékonyka,és azért is mert örül,hogy él.Szerintem természetes,van aki akkor is sír ha az időre született babáját kapja meg a kezébe gondolom akkor a meghatódottságtól é örömében.
2014. febr. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Ja, akkor ugy mas, ha arra ertette! Akkor kerlek hagyjatok figyelmen kivul a kommentem! :)
2014. febr. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Természetes, de nem törvényszerű.

Én pl. egyáltalán nem könnyeztem.

2014. febr. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Én nem sírtam amikor majd 1 hét után először a kezembe vehettem a kislányomat. Akkor csak mosolyogtam és mindenfélét mondtam neki, hogy így szeretem, meg úgy szeretem, és minden rendben lesz, nemsokára hazamegyünk, ... stb. De amikor kimentem az intenzívről legalább 1/2 óráig egyhuzamban zokogtam. Akkor jött elő minden feszültség. A kislányom előtt utána sem sírtam soha, én a férjemet traktáltam ezzel.
2014. febr. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Én írtam, hogy kívánom, hogy ne élje át. Nem igazán értem, hogy lehetett félreérteni, amit írtam, semmi rosszat nem akartam vele.
2014. febr. 21. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!