Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valakinek ilyen? Szereti...

Van valakinek ilyen? Szereti a gyerkőc? 15 hónapos a kislányom (82 cm) és amit próbáltunk triciklit olyan kicsinek tűnt.

Figyelt kérdés
2014. febr. 23. 14:28
 1/5 A kérdező kommentje:

[link]


bocs ez a jó link

2014. febr. 23. 14:29
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tudok érdemben hozzászólni, mert nekünk ilyenünk soha nem volt, és soha nem is lesz.

DE

Az én fiam 15 hónapos lesz jövőhónapban..egyenlőre annak is örül hogy rohangálhat az utcán..még egy motorral se tudna mit kezdeni, mert annyira kis baba még! :) A lányom 3 éves, és kb 2 évesen kapta az 1. motorját..mert addig nem is érdeklődött utána!Most meg futóbiciklivel nyomul.

Vagy ti majd későbbre vennétek?Mert én nagyon korainak tartom, és ott is van hogy 18 hónapos kortól ajánlott!

Amúgy meg drága is..

Ne haragudj..csak gondoltam leírom a gondolataimat a dologról..! :)

2014. febr. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Április-májustól gondoltuk akkor lesz 18 hónapos és jön a jó idő. Babakocsit eladtuk mert nem szerette, hordozó van de ahhoz már kezd nehéz lenni és tricikliben gondolkodtunk amit mi tolunk mert imádja a bringákat de kipróbáltunk egyet olyan kicsinek tűnt. Úgyhogy hirtelen nem tudom mit kellene majd beszerezni mire jön a jó idő.
2014. febr. 23. 15:46
 4/5 anonim ***** válasza:
én se tudok véleményt mondani róla. de tricikliben is több féle van nagyobb és kisebb változat is. én inkább triciklit vennék neki.
2014. febr. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem értek hozzá én sem, a fiam 20 hónaposan sem igazán érdeklődik a motor iránt csak pár hajtásnyira.

De fura, hogy a kormánya nem kormány, hanem csak úgy van.

Inkább motort vegyetek, vagy tolható triciklit

2014. febr. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!