Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem próbálkozik az...

Miért nem próbálkozik az átfordulással?

Figyelt kérdés
4 hónapos,anyatejes.Kb 2-3 hete álladóan nyomta magát hídba,ha háton feküdt,fordította a csípőjét.Egyszer sem sikerült neki,de azóta nem is próbálja.Hasról meg semmit nem csinál,csak kinyomja magát és bámészkodik.Nem "kellene" már neki többet tudni?2 hete nem is alszik,ez is aggaszt.1-2 óránként ébred,nyöszörög nagyon és csak cicin nyugszik meg.
2009. dec. 11. 08:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell aggódnod, hogy 4 hónaposan még nem fordul meg. Ez is minden gyereknél máskor jön el. Minket például elküldtek 2 és fél hónaposan a mozgásfejlesztőbe, mert a kicsim nem úgy nyomta ki magát hasonfekve, ahogy az a dokinőnek tetszett volna. Erre az én babám 5 és félt hónaposan kapaszkodva felállt, de csak akkor ha én ültettem fel, mert azt még egyedül nem tudott, csak ezután. 8! hónaposan megtette az első önálló lépéseit és csak ezután kezdett mászni. Tehát össze-vissza csinált mindent. De ha nagyon aggódsz beszélj a védőnővel, hogy hol van nálatok mozgásfejlesztő. 4 hónaposan már lehet, hogy törnek elő a fogacskák és az bántja. Esetleg a hasa?
2009. dec. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi,aranyos vagy.Nem hinném,hogy hasfájás...
2009. dec. 11. 08:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Lányom 5 hónaposan fordult át először, de csak 8(!!!!) hónaposan kezdett el igazán forogni. MÉGSINCS SEMMI BAJA! Teljesen egészséges, nagyon okos kislány.
2009. dec. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!