Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak vele hogy...

Mit csináljak vele hogy éjszaka aludjon?

Figyelt kérdés
Teljesen kész vagyok,össze tudnék esni a fáradtságtól.1 hónapos kislányom néhány napja azt csinálja,hogy szinte egész nap alszik,de este felkel és hajnal 4ig nem alszik vissza,pedig semmi baja nincs,szerintem unatkozik.Mit lehet vele tenni,hogy inkább éjszaka aludjon?
2009. dec. 11. 12:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Este lefekvés előtt ne hagyd aludni, játszatok, mutogass neki képeket, hallgassatok zenét, énekelj neki, stb. Talán, ha elfárad, alszik éjjel.

Az én lányom másfél éves koráig alig aludt, nem tudom hogy bírta. Éjjel 4-5 alkalommal ébredt, napközben el sem aludt. Aztán magától rendeződtek a dolgok.

2009. dec. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Felcserelte a ejszakat a nappallal. Ne hagyd ot napkozben sokat aludni napkozben, sajnos mashogy nem megy.
2009. dec. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!