Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » EZT olvassátok el! Szerintetek...

EZT olvassátok el! Szerintetek az utolsó válaszoló MENNYIRE BETEG AGYILAG?

2009. dec. 11. 12:55
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
50%
már olvastam.már vitatkoztam vele egy párszor.válaszolt a fakanalas kommandós anyuka kérdésére is aki megdobálta a csilingelő autót.akkor még nem tünt ennyire elborultnak,és még stilusa is volt,attól függetlenül,hogy más volt a véleménye még lehet igaza.De ma kicsit frusztrált,és idegesnek tűnik.Számom volt,hogy megkérdezem hány éves,olyan 20-nak tűnik,és ha az akkor már nem is olyan furi.
2009. dec. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem a kérdést kiíró sem százas:-((
2009. dec. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem teljesen igaza volt az anyukának hogy ezt kérte az eladótól. Ilyen kérésekre nem kéne csodálkozni ebbe a H1N1-es időszakban.
2009. dec. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is fura hogy miért irtad ki ezt a kérdést,a kutyástól szerintem sokkal elborultabb agyúak is vannak itt,és nem értem,mi ez az egész hogy megölték a kutyáját?
2009. dec. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
68%

Gondolom nem teljsen az utolsóra gondoltál, mert az normálisat írt.De vágom, melyik a célzott!Teljesen értelmetlen amit írt!Az ilyenekkel nem kell foglalkozni.

Egyébként, te írtad ki a kérdést?

2009. dec. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:
Nem én csak az egyik válaszoló voltam.
2009. dec. 11. 13:19
 7/45 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem igaza van, nem százas a kérdést kiíró, bár ezt udvariasabban is meg lehetett volna foglamazni. Ő csak azok ellen van kiakadva, akik a "jaj, babám van, mindenki legyen RÁM tekintettel" színvonalat képviselik, mint pl. a kérdező is. Marha sok van manapság ebből a fajta anyukából és egy nem gyerekes számára roppant bosszantó tud lenni.


Szerinted a kérdező tisztában van azzal, hogy a cuccokat, amiket féltett az eladó kezétől, előtte hányan fogdosták végig (a rakodómunkástól a polcra kipakoló emberen át a vásárlókig)??? Ezért megalázni valakit! Én tuti közöltem volna, hogy dehogy törlöm meg és kész.

Szerinted otthon mindig mindent letörölget (hiszen nem látja, ki fogta meg előtte a boltban a tejfőlöspoharat...).

2009. dec. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:
Már nem az az utolsó válasz amire én gondoltam A KUTYÁSRA ÉRTETTEM
2009. dec. 11. 13:21
 9/45 anonim ***** válasza:
65%
Mondjuk egy kicsit dilis a válaszoló, de a kérdező sem százas, az itt előttem válaszolóval maximálisan egyetértek! Előtte már millióan megfogdosták és ilyet kérni a szerencsétlen pénztárostól, ott mindenki előtt megalázni! Én is írtam neki, hogy ha ennyire fél miért nincs beoltva? És a gyereke, ha esetleg elmúlt 1 éves miért nincs beoltva????
2009. dec. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
61%

Tudjuk, hogy a kutyásra értetted.

Azt nem értem, hogy az ilyenek, akiknek közük nincs kisbabákhoz hogyan tévednek egy ilyen oldalra, ilyen kérdéshez. Miért olvasgat egyáltalán babás kérdéseket??? Mi másért, ha nem nem a provokáció miatt. Szóval szerintem figyelmen kívül kell hagyni az ilyen válaszolót. Ha nem foglalkoznánk vele még jobban felbosszantaná magát. Egy idő után hátha megunná, hogy senkit nem érdekel a véleménye és máshol kezdene vitát szítani...

2009. dec. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!