Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek mi a teendő ilyen...

Szerintetek mi a teendő ilyen helyzetben? Jogosan reklamálnék?

Figyelt kérdés
15 hónapos kislányom 3 hónapja szemüveget hord.Most már mondhatni tűri magán, de időnként leszedegeti.A keret teljesen flexibilis, így ahogy lerántja egyből kipattan belőle a lencse.A kislányom egy nagyon picit hajlít rajta és ettől már ki is jön belőle.Az egyik lencsét kicseréltettem, most lett kész,azzal nincs is gond.Viszont a másik is elkezdett kijárni.Elég veszélyes dolog szerintem,már volt, hogy be is kapta a lencsét, hiszen azért előfordul, hogy nem figyelek rá pár másodpercre és ennyi elég is.Olyan kellemetlen ez a helyzet, te vissza vinnétek még egyszer a szemüveget?Igazából sem a lencsének, sem a keretnek nincs látható baja, nem tudom, hogy ez a gyártó hibája-e vagy ez "normális" hogy ennyitől kijön a lencse,viszont ez egyáltalán nem biztonságos így.
2014. febr. 25. 11:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem normális, hogy kijön a lencse, nyugodtan reklamálj, fenyegesd meg őket a fogyasztóvédelemmel, nem forgalmazhatnak ilyen gagyi terméket kisgyerekeknek.
2014. febr. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyértelműen vissza. Olyan nincs, hogy egy szemüvegből kiesik a lencse.
2014. febr. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
vidd vissza, ilyen nincs, hogy kijön a lencse!
2014. febr. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, vissza, sem gyerek, sem felnőtt szemüvegből nem eshet ki a lencse!
2014. febr. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!